2752
2734
عنوان

امروز احساس بی کسیو فهمیدم وقتی زیر دست کتاب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی خیرنبینن 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا یعنی میشه چشامو ببندم واین سه ماه بگذره واون شب زایمان برسه ومن و گل دخترم سالم وسلامت بیایم خونه پیش بابایی...خدایاشکرت.لطفابرای امام زمان دورکعت نماز بخون وهرچی میخای ازشون طلب کن حاجتت رومیده
یه مدت قبل عیدو تو تعطیلات حالم خیییلی بد بود و افسردگی گرفته بودم خانوادم بخاطر این گوه و گوه بازی‌ ...

وا چرا😐

الان میدونم نمیری پزشک قانونی اونم به همین کارش ادامه میده

خواهش زیر ۱۸ تو تاپیک شخصیم کامنت نزارن
2731
معنایی نداره  آدم بشینه به امید دیگران  فعلا تو این مرحله خودش میتونه از حقش دفاع کنه پس ...

اگر خودساخته باشه میتونه🍃

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

مگه خانواده میخواد چکار کنه من مادرم تهش چندتا فحش شوهرمو داد کاش برادربزرگتر داشتم کتکش میزد

خالم شوهرش کتکش زد داییام با چوب حسابی شوهرشو زدن ترکوندن

خواهش زیر ۱۸ تو تاپیک شخصیم کامنت نزارن
یادمه چند سال پیش توی تاپیکی عین پست شما رو گذاشتم گفتم چرا زد بعد ریپلایم کردن گفتن نباید بپرسی دار ...

خب ببین سوال بی جایی هست 

چون کسی که دیونه است 

علت نمیخواد

گاهی سر یه لیوان آب. گاهی سر جیغ بچه .....

وا چرا😐 الان میدونم نمیری پزشک قانونی اونم به همین کارش ادامه میده

بره پزشکی قانونی اوضاع بهتر میشه  ؟

پزشکی قانونی در صورتی خوبه که دیگه قصد زندگی با اون ادم رو نداشته باشی 

بخوای باهاش زندگی کنی هم لج میکنه و بیشتر اذیت میکنه هم آتو میفته دست خودشو و خانواده اش 

بری پزشکی قانونی شاید بترسه و نزنه اما از جاهای دیگه ده برابر تلافی میکنه باید راه درست رو پیدا کرد نه صدتا مشکل دیگه بیاد رو مشکل ادم 

2706