2752
2734
عنوان

بچه ها بیاین ببینین چه پیامی اومده برام 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 62 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی ۵هزار تومن اومد و ی ۳۴تومن ک

اره بعد چجوری یهو شده سه و هفتصد😐

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2731
اره .فکرکنم سودسهام عدالت باشه ...ماکه نداریم ولی شنیدم دیروز و امروز میریزن ....

چجوری سه میلیون شده اخه😐

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

شاید مال حساب باشه،،، 

منم ی حسابی دارم هر ما ی مقداری سود میده 

روز شمار نمیدونم چی میگن بهش 

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏
واریزی ۳۴ تومنه ولی موجودی ۳۷۰۰

اره ولی من پونصد رو کارتم بود

شاید مال حساب باشه،،،  منم ی حسابی دارم هر ما ی مقداری سود میده  روز شمار نمیدونم چی میگ ...

نه اخه موجودی پیام بالا رو ببین

بعد پایین

2706