2733
2734
عنوان

باردارم پاهام خیلی درد میکنه مخصوصا ساق پاهام چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 33 پست
امروز وقت گرفتم باید بهش بگم اونقدر منو ماساژ میدن خسته شدن دوروبریا

آخیش.انشاالله که چیزی نیس 

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
بارداری اول تا آخرش درده مخصوصا آخراش ک انگار کمر ب پایین استخوناش دارن ازهم جدا میشن

اره دیشب اصلا راحت نخوابیدم دائم خواب بو بیداری بودم 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی فکر کنم طبیعی باشه نمی دونم دقیق چون تاحالا بارداری رو تجربه نکردم  ولی چونکه بچت داره رش ...

سر بچه اولم همینطور بودم پادر خیلی بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
سر بچه اولم همینطور بودم پادر خیلی بده 

اخی 🥲🥲🥲

بچه هات قد بلندن ؟

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
منم همینطورم عزیزم طوری که یهو میشینم خودم زیاد وایسم پاهام ورم میکنن رو بارداری قبلی هم همیطور بودم ...

ممنونم بله دیگه نی نی تمام ویتامین‌های بدن مامان و استفاده میکنه من موندم قدیما چطوری ده تا ده تا می‌آوردند  کارهای سنگین هم می‌کردند در صورتی ک تغذیه آنچنانی هم نداشتند اونوقت ما با اینهمه تنوع ....

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم منم تو بارداریم پادرد خیلی وحشتناکی داشتم طوری که ماه های آخر احساس می‌کردم دارم فلج میشم از درد 

دکتر گفت بچه روی عصبت  بوده برای همین 

البته الان که ۳ ماه از زایمانم می گزره هنوز دردش از بین نرفته و سخته راه رفتن ولی بازم خیلی بهتر از دوران بارداریمه

خیلی دوست دارم امتحان کنم ولی نخوردم تا حالا دستور تهیشو بلدید؟

بادام درختی شیرین رو حدودا ۲۰ تا بریز توی لیوان اب جوش بعد دو سه ساعت پوستشون رو جدا کن تا کلمل سفید بشه بریز تو مخلوط کن با یه لیوان اب و یه قاشق عسل بزار اینقدر مخلوط بشه تا مثل شیر سفید بشه و بادامها ریز بشن بعد بخور

هم براتقدیت عمومیت خوبه هم فوق العاده جذب کلسیم بالایی داره بعد زایمانم به شدت شیر رو زیاد میکنه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
ممنونم بله دیگه نی نی تمام ویتامین‌های بدن مامان و استفاده میکنه من موندم قدیما چطوری ده تا ده تا می ...

بگم‌چی من‌مامانم میگه ی بار ویار نداشتم من بدبخت میمیرم و زنده میشم جونی برام نموند

عزیزم منم تو بارداریم پادرد خیلی وحشتناکی داشتم طوری که ماه های آخر احساس می‌کردم دارم فلج میشم از د ...

من سر بارداری اولم همینطور بودم ورم شدید داشتم و دائم پاهام درد میکرد من ۶ ماه دیگه مونده 🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره ماشالله اولی ک قدش بلند بود اینو نمیدونم فینگیلی میشه یا قد بلند 😂

احتمالا خودتم قد بلندی

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2706