2752
2734
۱۳ ساله پسره  کونگ فو کاره . گیتاریسته . زبان انگلیسی نسبت به سنش خوب پیشرفته . اهل پس اندازه ...

خداحفظش کنه 

یه سوال ریاضیش چطوره؟ منظورم کتاب ریاضی درسیشه،خوب یاد میگیره؟ نمره هاش چطورن؟

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱۳ ساله پسره  کونگ فو کاره . گیتاریسته . زبان انگلیسی نسبت به سنش خوب پیشرفته . اهل پس اندازه ...

عزیزم از کی متوجه شدید پسرتون اسم داره؟

علایم اولیه ش چی بود

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
خداحفظش کنه  یه سوال ریاضیش چطوره؟ منظورم کتاب ریاضی درسیشه،خوب یاد میگیره؟ نمره هاش چطورن؟

عالیه 

از کلاس چهارم در کنار مدرسه برای ریاضی معلم خصوصی میگیرم براش 

امسال معلمش اصرارداشت برا تیزهوشان که من به شدت مخالفت کردم نمیخوام تحت فشار باشه 

هزینه اش چقده روش دکتر امینی

از نظر مالی هزینه زیادی نداره اشتراک سه ماهش فکر کنم دفعه اخر صد و پنجاه بود ولی باید اراده داشته باشی و روزی سه چهارساعت تی وی روشن باشه که همینطور که بچه بازی میکنه صداشو‌بشنوه و در‌کنارش کتاب قصه فارسی هم زیاد براش بخونی باهاش حرف بزنی که از فارسی هم عقب نمونه 

سلام عزیزم پسر من دوساله خیلی وابستمه چجوری کاری کردین که وابسته نباشه

ببین زیادی تو کاراش دخالت نکن سعی کن خودش گلیم خودشو از آب بکشه بیرون اگر جایی گیر داش فوت کوزه گری یادش بده تا اینکه خودت اون کارو براش انجام بدی مثلا دختره من فک کنم ۳ساله بود هی دلش میخاس فلش ببینه منم میگفتم کنترل بردار دکمه قرمز بزن اینو بزن ۳تا برو بالا اینجوری کاراشو مینداختم گردن خودش

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
از ۴ سالگی  عفونت های پشت سر هم ریه و سرفه های خیلی خیلی وحشتناک نهایتا دکتر اسم و آلرژی بردیم ...

از نوزادی علایمی نداشت؟

عزیزم ببخش زیاد سوال میپرسم

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
از نوزادی علایمی نداشت؟ عزیزم ببخش زیاد سوال میپرسم

نه عزیزم از ۲-۳ سالگی سرما که میخورد سرفه هاش دیر خوب می‌شد دیگه ۴ سالگی دیدیم شدید شده پیگیری کردیم و فهمیدیم به طیف وسیعی از خوراکی ها آلرژی داره و این آلرژی باعث ایجاد آسم شده 

نه عزیزم از ۲-۳ سالگی سرما که میخورد سرفه هاش دیر خوب می‌شد دیگه ۴ سالگی دیدیم شدید شده پیگیری کردیم ...

عزیزم انشاالله سلامتیش رو بدست بیاره 🤲

برای بچه ۴ سال دیر نیست 

نه تا شش سالگی وقت هست ، خواهرم شوهرم همین چند ماه پیش برای دخترش شروع کرد دخترش تیرماه چهار سالش تموم میشه دیروز رفتیم بیرون تا از ماشین پیاده شد داد زد : picnic starts 😂 چند وقت پیشم گوشی باباش گم شده بود تو‌خونه باباش هی سیری گفت و پرسید کجایی دخترش دنبالش شروع کرد : where are you? Im here come to me 

2706