2733
2734

من دخترم خیلی بد قلق بود 

بهش می گفتم هر روزی که دختر خوش اخلاقی باشی فرشته مهربون برات یه کتاب جایزه میاره منم شب برات می خونم 

بعد کلی کتب براش خریده بودم قائم کرده بودم هر روز یکیش رو میزاشتم یه گوشه خونه 

هم پیدا کردنش فان بود و بازی بود براش هم شب که می خوندم هم خیلی روی اخلاقش تاثیر گزاشت

نه تا شش سالگی وقت هست ، خواهرم شوهرم همین چند ماه پیش برای دخترش شروع کرد دخترش تیرماه چهار سالش تم ...

عزیزم من از وقتی دخترم دنیا اومد تو فکرش بودم ولی ژه عده میگفتن رو حرف زدنش تاثیر میزاره بزار بعد و خودمم فک میکردم هزینش زیاده با اینکه کانال و پیجش فالو کردم 

حالا باید چطور اقدام کنم ازشون شماره تماس داری؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من از وقتی دخترم دنیا اومد تو فکرش بودم ولی ژه عده میگفتن رو حرف زدنش تاثیر میزاره بزار بعد و ...

چه تاثیری اخه ؟ دختر دوست من الان چند ساله از این روش استفاده میکنه اوایل یکم فارسی رو مثل خارجیا با لهجه حرف میزد ولی بعد درست شد الان کتابم از دکتر امینی میخره میخونه، اگه پیجشو‌داری بهش پیام‌بده خودش راهنماییت میکنه

چه تاثیری اخه ؟ دختر دوست من الان چند ساله از این روش استفاده میکنه اوایل یکم فارسی رو مثل خارجیا با ...

مرسی گلم باشه 

یه سریا میگن باعث میشه دیرتر زبون وا کنن از این حرفا 

2731