2752
2734
عنوان

داخل خونه چی میپوشید؟ بیاید بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخالت میکنن  حالا  ما هممون جلو اونا پوشیده ایم😐😐

اهمیت ندید به حرفاش

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731

تیشرت شلوار 

تیشرت شلوارک اینارو میپوشیدم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

نسل عهد جاهلیت هنو مونده؟ 

فک کردم منقرض شده. ادم تو خونه ی خودشم نمیتونه لباس راحت بپوشه. اون مردایی که حساس بیخودی هستن خودشون اینقد هیزن که ادمو با نگاه جر میدن و تحریک میشن.بیمار جنسیه ن. ب خاطر همین تذکرم میدن. 

شوهر خالت چه به خواهرت؟ 

پدرشه مادرشه؟؟؟؟ نه گوه خورشه من میدونم.بابات چیزی نگه. سوار سرتونم میشه

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

والا من جلوی شوهر خاله‌های خودم و شوهر خاله شوهرم و عموها و اینام حجاب ندارم دیگه اینکه برادره

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
بهش بگو به تو چه ،هر وقت بابام تصمیم بگیره چه طور لباس بپوشیم ،اون موقع به فکرش میفتم  در ضمن ...

نه اصلا 

ما جلو اونا اصلا لباس دراز گشاد تا دستمون استیناشه میپوشیم ما پوشیده ایم با یه شال

2706