2733
2734
عنوان

یهویی داشتم فکر میکردم چقدر افتضاح همه چی رو فهمیدم….

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 42 پست
اینو توی یه متن نوشته بود ( انسان ها تحصیل کرده به دنیا نمی آیند در نتیجه مرتکب اشتباه میشوند اما ای ...

اشتباهی که من کردم دقیقا همین بود… فراموش کردن 

گذشته رو با تمام اسیب هایی که بهم زد فراموش کردم … حتی ثانیه ای بهش فکر نکردم و فقط و فقط بفکر پیشرفت بودم الان درامدم اونقدر هست که ده برابر یه کارمند ساده هست… 

اما اون بخش نفهفته روحم اسیب دیده … 

گاهی نباید فراموش کرد باید موند درست کرد ترمیم کرد 

و بعد کاملا فراموش کنی … نمیدونم متوجه شدی منظورم یا ن گلم

آخه خودش هم به دوستش پیام داده بود که یه غلطی کردم بایکی چت کردم.زیاد اهل این کارا نیست

خوبه پس دیگه به روش نیار 

باهاش رفیق شو و بگو هر وقت هر چی بود میتونه بهت بگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباهی که من کردم دقیقا همین بود… فراموش کردن  گذشته رو با تمام اسیب هایی که بهم زد فرا ...

با یه مشاور صحبت کن .موفقیتهای زندگی خودت رو بولد کن تا روحیه بهتری داشته باشی

2731

منم مادرم اصلا به من و خواهرام هیچی یاد نداد که هیچ وقتی پریود شدیم لباس زیر و شلوار خونی ما رو به پدرمون نشون داد در فجیع ترین حالت ممکن مسخرمون کرد و قهقهه زد طوری که پدرمون دعواس میکر می‌گفت آبروی بچه رو نبر یادمه از بلوغ تا وقتی که ازدواج کردم ۲۶ سالگیم، نوار بهداشتی کثیفمو از زیر آشغالا درمی‌آورد نگاه میکرد به سایر اعضای خانواده نشون میداد ...خیلی بدی در حقم کرده اسمش مادره و بهشت زیر پاهاشه😔

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

آها نزار چت کنه پیگیر شو وابسته میشه تو درساش افت می‌کنه دختر خالم از درس خیلی زرنگ بود ولی از وقتی که مجازی با یکی چت کرد و دوستیش بهم خورد افسرده شد و دیگه از درس خیلی افت کرد 

آخه خودش هم به دوستش پیام داده بود که یه غلطی کردم بایکی چت کردم.زیاد اهل این کارا نیست

موش تحویل جامعه نده ک گرگا بخورنش عزیزم

ماهم کردیم این کارارو گذروندیم همرو 

پخته شدیم

شما نباید مستقیم میگفتی دیدم

باید میگفتی مواظب باش الان سن شکل گیری شخصیتته ببین با کیا ارتباط میگیری

با هرکسی حرف نزن

نکه محدود و استرسیش کنی

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با یه مشاور صحبت کن .موفقیتهای زندگی خودت رو بولد کن تا روحیه بهتری داشته باشی

راستش دو بار رفتم مشاوره یا من بهتر میفهمم 

یا اونا کم سواد بودن … حتی دلم میخواست وسط جلسه پاشم برم 

آخه چرا؟

نمیدونم همیشه تحقیرمون می‌کنه نه برامون نوار بهداشتی خرید نه سو تین همیشه با کلی خجالت رفتم خریدم

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
اینا ضعفا ومشکلات مادرتونه که اموزش بموقع هیچ چی نداشته بهتون دخترم الان پیش دبستانیه،ولی تا حدودی ...

چطور هضم میکنه همچین چیزی رو؟آخه ذهنش کوچیکه و نمیتونه درک کنه ممکنه بترسه 

شاید بروز نده ولی الان خیلی زوده براش دونستن این چیزا

اشتباهی که من کردم دقیقا همین بود… فراموش کردن  گذشته رو با تمام اسیب هایی که بهم زد فرا ...

خب عزیزم شما که خداروشکر درآمدت خوبه یه درصد کمش رو صرف روح و روانت کن و برو پیش یه مشاور خوب 

2706