2752
2734
عنوان

بچه های کنکور تجربی بنظرتون سلامت و هویتو ترمیم کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 129 پست
اخه دیروز سایت باز نشده بود  کجا میخواید برید برای ترمیم معدل ثبت نام مگه انلاین نیست

اره ولی رمز پویا میخواد

۱۴۰۳/۰۲/۳۰ (بهرام تو که گور میگرفتی این همه عمر دیدی که چطور گور بهرام گرفت؟!)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره ولی رمز پویا میخواد

از درگاه دولت وارد ویشی تو مدیا بزن بالا ورود عموم میری تو دولت اونجا شماره که به نام خودته میزنی کد میاد 

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
تا دیشب که نشده بود میگف به زودی فعال میشه از درگاه دولت رفتم

منم صبح نگاه کردم نفهمیدم کجاشه

آخه چرا ثبت نامشو چسبوندن به کنکور آدم نمیدونه استرس ثبت نامو بکشه استرس کنکورو بکشه استرس کارت ورود به جلسه رو بکشه😐

منم صبح نگاه کردم نفهمیدم کجاشه آخه چرا ثبت نامشو چسبوندن به کنکور آدم نمیدونه استرس ثبت نامو بکشه ...

بزار میرم الان ببینم فعال شده یا نه برات اسکرین میزارم واستا

اینجا ایرانه غر نزن شکر کن 

منم صبح نگاه کردم نفهمیدم کجاشه آخه چرا ثبت نامشو چسبوندن به کنکور آدم نمیدونه استرس ثبت نامو بکشه ...

فعال نشده هم تو درگاه دولت مینویسه فعلا فعال نشده

اینم که تو خود سایت مای مدیو نوشته سمت چپ دومی

بزار میرم الان ببینم فعال شده یا نه برات اسکرین میزارم واستا اینجا ایرانه غر نزن شکر کن 

مرسی 

نه بابا راضیم 

فقط اینهمه وقت دارن از مهر باید بندازن تو شلوغ ترین وقت کنکوریا عقلشون کجا رفته😂

من اولین باره ترمیم میکنم یسریا میگن حضوریم باید بری میترسم حضوریش خیلی برو و بیا داشته باشه 

مرسی  نه بابا راضیم  فقط اینهمه وقت دارن از مهر باید بندازن تو شلوغ ترین وقت کنکوریا عقل ...

نه من اسفند رفتم مدرکمو بگیرم اونموقع کامل از مدرسمون پرسیدم گفتن امسال حضوری اصلا ثبت نامش نی باید با سایت برین

کافی نت میخای بری دیگه؟ مدارس بزرگسالان فکر نکنم نیاز باشه

نه الان داداشم گفت برات انجام میدم

نه بابا مدرسه بزرگسال نمیخواد

الان وارد سایت شدم نوشته این گزینه به زودی فعال خواهد شد هم برای ایجاد سابقه و ترمیم معدل هم برای آز ...

والا داداشم گفت امشب برات ثبت نام میکنم هنوز نکرده

2706