2752
2734
عنوان

تف ب رشته حسابداری😐🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2154 بازدید | 234 پست
انسانی

کلا رشته حسابداری برای رشته های انسانی اینطور ک شنیدم خیلی سخت ب حساب میاد چون شما تئوری و حفظی هاتون خیلی قویه و حسابداری عملی میخواد:/ من عاشق روانشناسی هم بودم ... هعی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا رشته حسابداری برای رشته های انسانی اینطور ک شنیدم خیلی سخت ب حساب میاد چون شما تئوری و حفظی هاتو ...

من دانشگاه بانمره های خوبی پاس کردم

ولی از لحاظ عملی کار علاقه ندارم

منم روانشناسی دوسدارم

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
2731
نه ولی دست کمی از تجربی نداره . من نمیدونم چرا ملاک درسخونا شده تجربی تجربی ! :/

منم دیپلم تجربی دارم و لیسانس حسابداری الآنم حسابرسم اصلا قابل مقایسه نیست تجربی خیلی سخت تر

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
2706