2752
2734
عنوان

نامزدم خیلی پرو شده امشب حرفامو بهش زدم بیاید اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 53 پست
بنظرت حق نداشتم

اگر نظر شخصیم رو میخوای عزیزم... نه...

میتونستی مهربانانه تر و با سیاست حرفت رو بزنی ...

مثلا جملات

بزن سریع..بدو...از بابات بگیر...الان...

میدونی بین زن و شوهر این مدلی ارتباط گرفتن جالب نیست 

من اگر پسر بودم دختری که این مدلی صحبت میکرد رو در جای مناسب تنبیه کلامی میکردم ...

بهت برنخوره حرفم ...نظرم رو گفتم ..وگرنه اون شب بخیر گفتن اخرت مشخصه که دوستش داری...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی ماهی ۳۰ حقوقتو میدی به اون؟؟؟؟؟؟؟؟🤦🏼‍♀️چند ماه دادی

۴۰ میلیون 

سه چهار ماهی میشه 

هروقتم میگم پول بده میگه هرشب بیرونیم باهم داریم خرج میکنیم هرچی میخای میخری میخوری پول بزنم برات بدردت نمیخوره

چند باری هم رفته طلا گرفته برا پس انداز بدون اجازه من ک خیلی هم عصبانی شدم

کاش من صبر شمارو داشتم متاسفانه من اغلب میزنم به سیم اخر

این که ادم بزنه به سیم اخر اشکالی نداره ک ولی با تفکر!

اینکه با سیاست برخورد کنیم یه چیز دیگه است . 

من تخصصم امور خانواده و دادگاه هاست ...برای همین زوج های زیادی رو میبینم که خیلی هاشون علت جداییشون همین جواب های عجولانه و غیر محترمانه است .

درآمد من برجی۴۰ میلیون درآمد خودش ۸ میلیون هم نمیرسه من کال نکنم نون برا خوردن نداریم😒

دختر به خودت رحم کن تاپیکت هاتو یه لحظه دیدم کلکسیون انواع مشکلات رو داری

یه بار دیگه به این ادم دوباره دقت کن و از یه روانشناس زوج کمک بگیر

اگه عقل و شعور رو میتونستم واسه بعضیا بخرم باور کن جف چشامو میفروختم براشون یکم مغز میخریدم🫡
۴۰ میلیون  سه چهار ماهی میشه  هروقتم میگم پول بده میگه هرشب بیرونیم باهم داریم خرج میکنی ...

خیلی حرصم دادی

از ادمای منفعت طلب متنفرم امیدوارم در مورد نامزدت اشتباه فکر کرده باشم

2706