2733
2734
عنوان

نامزدم خیلی پرو شده امشب حرفامو بهش زدم بیاید اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیزی که من متاسفانه دارم، امان از زبانم ،خیلی از خودم بدم میاد حقیقتا

از خودت بدت نیاد گلم . تمرین کن ...حالاکه میدونی کم طاقتی پس تمرین کن 

یه عالمه گناه تو دنیا داریم که با همین زبان اتفاق می افته .. غیبت ..تهمت ..فحاشی...افترا... .دروغ . دو بهم زنی ..زیراب زنی ...خیانت ...کلاهبرداری وفریب دادن ...اعمال منافی عفت ...دل شکستن ...تحقیر کردن ...

برای همین باید تمرین کنیم . حرف رو تا زمانی که نزدیم... مشکلی ایجاد نمیکنه ولی حرف زده شده رو نمیشه پس گرفت ...

منم خودم باید تمرین کنم ..یه جاهایی زیاد سوتی میدم و از کوره در میرم

استارتر این که کار میکنی و درامد خوبه آفرین ...ولی دیگه حواست به پس اندازت باشه ...طلا بخر برای خودت بزار تو صندوق امانات بانک نگهداری کن ...اگر دارید جمع میکنی خونه بخری پس به اندازه سهمت به نامت بزن ...

استارتر این که کار میکنی و درامد خوبه آفرین ...ولی دیگه حواست به پس اندازت باشه ...طلا بخر برای خودت ...

بخدا مامانمم از یه طرف گیره میگه تو نباید پولاتو بدی جمع کنه واسه خونه

ما داریم جهیزیه میگیریم اوناهم وظیفشونه خودشون بخرن خونرو

اصلا خیلی این روزا تو فشارم از همه طرف..

از خودت بدت نیاد گلم . تمرین کن ...حالاکه میدونی کم طاقتی پس تمرین کن  یه عالمه گناه تو دنیا د ...

بله کاملا درست میگید

روز به روز دارم به رفتارام واقف میشم و این شاید بتونه کمکم کنه

اما یه جاهایی قبل از اینکه مغزم تصمیم بگیره زبانم جلوتره انگار اصلا دست خودم نیست مغزم دیر عمل میکنه

بله کاملا درست میگید  روز به روز دارم به رفتارام واقف میشم و این شاید بتونه کمکم کنه اما یه ج ...

یکی از تکنیک ها اینه که قبلا از جواب دادن به کسی تا 10 بشماریم یا ده تا صلوات بفرستیم ...حداقل جواب آنی نمیدیم .

بخدا مامانمم از یه طرف گیره میگه تو نباید پولاتو بدی جمع کنه واسه خونه ما داریم جهیزیه میگیریم اونا ...

اره اینکه پولاتو در اختیارش گذاشتی اشتباه بوده ...بعدم خودت جمع کن نه اینکه بدی ایشون جمع کنه ...خونه هم خریدی به نام خودت میخری ...یا هر کس به اندازه سهمش ...

مخصوصا دوران نامزدی باید مرد رو درست اموزش بدی ...

بهش بگو پول دست خودم باشه و  خودم جمع کنم بهتره .چون دست آورد تلاشم رو میبینم انگیزه و شوقم برای کار حفظ میشه .