2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چرا قشنگه ک مجردی خصوصا اگه دستت تو جیب خودت باشه و آزادی داشته باشی

هر کسی به یه همدم نیاز داره بعدم از یه سنی به بعد دوست داری مستقل باشی سر خونه و زندگی خودت باشی بچه داشته باشی 

2738
هر کسی به یه همدم نیاز داره بعدم از یه سنی به بعد دوست داری مستقل باشی سر خونه و زندگی خودت باشی بچه ...

منم ۳۵

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
هر کسی به یه همدم نیاز داره بعدم از یه سنی به بعد دوست داری مستقل باشی سر خونه و زندگی خودت باشی بچه ...

اره همدم ک میشه یه پارتنر خوب داشته باشی 

ولی باور کن زندگی متاهلی خیلی چالش داره 

دنبال کسی باش ک دنبال تو باشداینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش❤️

اسی تو جمع رفتی  سعی کن جمع رو تو نشتت بگیری،  خوش خنده و شیطون باشی اما ب موقعش  سنگین 

پسری هم مناسبت  بود لبخند بزن و نگاشون کن و بعد سرتو بنداز پایین

تو اینکارا رو انجام بده موفق میشی

تیپ هم امروزی باشه

حواست باشه طرف متاهل نباشه 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)

منم ۲۹ ام ب شدت نگران

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
2706