2752
2734
عنوان

سلیطه ها بیان داخل تاپیک🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 48 پست
جاری من  هرچی من صبور و آرومم و هیچوقت حتی صدام بالا نمیره و از هرکی هم ناراحت شم به روی خو ...

شما دقیقا منی و جاری ت دقیقا جاری منه 😐

و اینکه من آدم حساب نمیشم و جلوی جاریم همه دولا راست میشن 

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهرم

مثل سگ ازش حساب میبریم

من آروم اون سلیطه

هیچ وقت هیچکی باورش نمیشد ما خواهریم

یه تنه یه شهرو حریفه

زبون نیست نیش افعیه

تا میتونم ازش فاصله میگیرم اون میچسبه بهم

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2731

عزیزم اونایی که جواب درجا میدم و احترامشون تو خانواده شوهر خیلی زیاده بخاطر اینه‌که‌حق همرو میذارن‌کف دستشون و درجا تلافی‌میکنن یا به روی طرف میارن. و بقول معروف نشون میدن‌گز خوره خورده نیستن. بنظر من سلیطه برای اینجور آدما کلمه ی اشتباهیه

جدی جدی میگم سلیطه باشی رو ندی 

طرف میمیره واست 

رو ۳ نفر امتحان کردم  

فقط ی بدی داره یکیش همش میگف عصبی هستی عصبی نشووو ی چیز بگم عصبی نمیشی  

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
همیشه همینطوره بوده شانس داره من دوست دارم سلیطه بشم فقط یکی بگه چجوری 

برو خدارو شکر کن نبستی چونوتگر باشی نه احترامی در قلب کسی داری نه محبتی بهت خواهند داشت اگرم دهنشون بسته نگه دارن جایی تحملشون تموم میشه آدم عاقل کسیه که بتونه با رفتار درست هم احترام خودشو درقلبها ایجاد میکنه هم محبتشو 

اونا عزیز و محترم نیستن اشتباه برداشت کردید تا الان  فقط مردم میترسن از آبرو و شخصیت خودشون ...

دقیقا

آدم هم راحت نیست پیششون

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
نه عزیز دل برات نمی‌میرند  این تصور خودته اون احترام زورکیه نه واقعی

اتفاقا هیچ زوری در کار نیست 

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡
2706