2737
2734

کاملا حق با مهمون بود ولی من نمیتونستم طرف خانواده خودمم نگیرم ،شما باشین چیکار میکنید ؟ 

من اصلا تو جمع خانوادگی اهل گلایه و بحث و ... نیستم ولی دیشب منو قاضی کردن متاسفانه 

همانا با نام خدا ،دلها آرام میگیرد ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

یه جمله میگفتی خودتو راحت میکردی

من تو این بحث دخالت نمیکنم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️
2740
نه بحث سمت نیست ،بحث این هست که باید طرف حق رو گرفت ...

وقتی جایگاه قضاوت برات سخته میکفتی از من نخواهید چون شرط اول قضاوت همینه اگه احساس توش هست قضاوت نکنی 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
فقط امیدوارم اون اتفاق رو خودت یا بچه ات تجربه نکنید

نه مسئله این بود که خواهرم کار اشتباهی کرده بود نه مادرم ولی گردن مادرمم خراب شد 

بحث سرچی بود مهمات دعوت کردید پذیرید بهش

ما نپریدیم 😂این چه اصلاحیه توروخدا ،من داشتم چای میریختم دیدم بینشون بحث شد ،رفتم گفتم بیخیال شین بابا ،ولی وقتی داستان رو شنیدم دیدم خواهرم داره زور میگه 

نه مسئله این بود که خواهرم کار اشتباهی کرده بود نه مادرم ولی گردن مادرمم خراب شد 

من کافیه ی جا حرف اشتباه توی دلم یا ب طرف بگم سریع همون اتفاق سرم میاد

ب ابحیت بگو ی جعبه شیرینی بگیر برو از دل طرف دربیار

وقتی جایگاه قضاوت برات سخته میکفتی از من نخواهید چون شرط اول قضاوت همینه اگه احساس توش هست قضاوت نکن ...

من در نهایت گفتم مهمونا کاملا حق دارن ولی خانوادمونم حق دارن و از طرفی من تو اون شرایط نبودم پس بیاین بیخیال شیم ولی خواهرم توقع داره مهمونا ازش عذرخواهی کنن 😄

2706