2752
2734
عنوان

کسی هست حسش قوی باشه؟ ی سوال کوچیک تو حد اره یا ن دارم خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 104 پست

[QUOTE=336029602]برای کار یه فرمی پر کردم گفتم چهارم میام گفتن سوم بهت زنگ میزنیم بنظرت بهم زنگ میزنن کسی دیگه ای جام ...[/QUOTE

اگر کارش خوبه و دوست داری بری مثبت فکر کن حتما زنگ میزنن ، یه نذری یادت میدم بعدا دعام کن، نذر کن هرچقدر پول از ۱۰ هزار تومن تا هرچقدر که میتونی به حضرت رقیه حاجتت رو گرفتی بده به دختر یتیم ترجیحا اما اگر نتونستی به نیازمند بده اگر صلاحت باشه حتما زنگ میزنن

دختر خونگرم و پاکی هستی برای هر چیزی زیاد تلاش میکنی  دوست داری مورد تایید باشی همیشه  ت ...

برای کار یه فرمی پر کردم گفتم چهارم میام گفتن سوم بهت زنگ میزنیم بنظرت بهم زنگ میزنن کسی دیگه ای جام نمیزارن اگه اوکی شد کار خوبیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حدس میزنم زرنگی و شیطون ، پشتکار زیاد نداری اما تلاش میکنی نه در حد تمام و کمال ، خوش قلبی ، بنظرم ا ...

@مادرآویناجان   سلام عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟شخصی که اول اسمش ج داره و به من پیام داده هدفش چیه؟آیا هدفش همانی هست که من متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمانی و با چه کسی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

2731
دختر خونگرم و پاکی هستی برای هر چیزی زیاد تلاش میکنی  دوست داری مورد تایید باشی همیشه  ت ...

برای کار یه فرمی پر کردم گفتم چهارم میام گفتن سوم بهت زنگ میزنیم بنظرت بهم زنگ میزنن کسی دیگه ای جام نمیزارن اگه اوکی شد کار خوبیه؟

حدس میزنم زرنگی و شیطون ، پشتکار زیاد نداری اما تلاش میکنی نه در حد تمام و کمال ، خوش قلبی ، بنظرم ا ...

@مادرآویناجان   سلام عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟شخصی که اول اسمش ج داره و به من پیام داده هدفش چیه؟آیا هدفش همانی هست که من متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمانی و با چه کسی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

@دلویناام   سلام عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟شخصی که اول اسمش ج داره و به من پیام داده هدفش چیه؟آیا هدفش همانی هست که من متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمانی و با چه کسی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

2706