2752
2734
عنوان

کاش پدرمادرا بچه هاشونو نزارن پیش مادربزرگا بچه پدر و مادر میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم بچتو بزاری مهد کودک خوب خیلی خیلی بهتره  اونجا بچه اصلا احساس تنهایی نمیکنه مثلا من یک ...

از چند سالگی رفتی مهد؟

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2731
بچه میخواستن چیکار اگه فرار بود برن شهر دیگه و تنهاش بذارن  والاع از کی میخواستن تو این دنیا ب ...

مامان بابام خیلی مهربون و خوبن 

ولی خب اره اشتباهشون اونجا بود که وقتی که تو یه شهر دیگه بودن بچه دار شدن

خب چیکار کنیم باید کار میکردن دیگه زندگی خرج داره نمیشه گدایی کرد که

کمتر بخوریم بپوشیم چیزی نمیشه

اگه در حد خوردن و سر کردن زندگی در امد داشتن بچه واسه چی میخواسنن

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
به نظرم بچتو بزاری مهد کودک خوب خیلی خیلی بهتره  اونجا بچه اصلا احساس تنهایی نمیکنه مثلا من یک ...

یکسال پیش خانوادم بوده

الان میذارم مهد

این خ۱لتهایی ک میگید نداره بچم

اما در کل میترسم

پدر مادرا یه بار بچه‌داریاشونو کردن، خواهشا باز نوه ها رو نریزید سرشون بزارید آرامش داشته باشن، مسئو ...

من بعضی صبح ها با صدای گریه خواهر زاده همسرم بیدار میشم. طبقه پایین مادر همسرم میخواد بیدارش کنه بفرسته مدرسه‌ کلا خونه مامان بزرگ بابا بزرگشه. آخر هفته ها یه سر میره خونشون. مامانش هم خانه داره

امسال میشم physiatrist :)
اره خداروشکر گذشت ولی راستش هیچ خاطره خوبی از بچگیم ندارم انگار تو یه دنیای تاریک و سیاه تنهایی زندگ ...

منم شاغلم وهمسرم راننده بیابون .حتی یک روز سه تا بچه مو به کسی نسپرده مگر مهد کودکی که مورد اطمینانم بوده

کلا کار خانما سخته من بخاطر بچه اولم دیگه نرفتم سرکار، پسرم خوب و شیطونه ولی یکم بیرون خجالتیه،و اینکه خودمم دلم تنگ شده دستم تو جیب خودم باشه، استقلال مالی هم مهمه بنظرم. خواهرم شاغله با دوتا بچه با شوهرش شیفتی نگه میدارن ولی کلا داغونه و خسته ست همیشه، پریود که میشه به زمین و زمان فحش میده چون سختشه بره سرکار، هفده سالم سابقه داره دلش نمیاد ولش کنه

منم مادرم شاغل بود برای همین اصلا دوست ندارم بچمم تو این شرایط باشه آنقدر سر کار خسته میشد که واقعا ...

یادمه وقتی کلاس امادگی بودم اومدم پیش پدرومادرم یه روز قرار بود مارو ببرن تلویزیون (از این برنامه ها که اجرا میکنن بچه هام میان) 

بعد مامانم خسته بود منم گیر داده بودم باید موهامو اینطوری ببندی اونم عصبانی شد یه قیچی برداشت موهامو زد فکر کن من فرار میکردم اونم دنبال من قیچی به دست😂قشنگ موهام یه حالت پله ای کوتاه شد

خیلی همه گیر شده متاسفانه، به خدا کار درستی نیست از هیچ نظر

متاسفانه. میگم خب دور از جون انقد وابسته مادر پدربزرگ شده پس فردا اگه اتفاقی براشون بیفته داغون میشه این بچه. انگار فقط از روی رفع تکلیف بچه آوردن 

امسال میشم physiatrist :)
2706