2752
2734
عنوان

بیاید یه راه حل برای حاجت روا شدن بگم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2724 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد طول کشید این نامه نوشتن ؟؟ اگه اشکالی نداره بگو به چه حاجتی رسیدی

من که هروز ۲دیقه همه حاجتامو مینوشتم 

آنقدر زود میرسی به حاجتت که یادت میره تو نامه ها ازخدا خاستی

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
2731
میشه لطفا بگید دقیقا چکار کردید؟!  یعنی هرروز تو دفترتون ارزوهاتونو نوشتید؟!

عزیزم اره ۲دیقه فقط طول میکشه 

مثلا :خدایا یه کاری کن خونه مورد علاقمو بخرم

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
من که هروز ۲دیقه همه حاجتامو مینوشتم  آنقدر زود میرسی به حاجتت که یادت میره تو نامه ها ازخدا خ ...

نه منظورم این بود که چند روز نوشتین مثلا گوشی گفتین ۱۳ روز  

💜                                                                                                                                                                                                                                           
من که هروز ۲دیقه همه حاجتامو مینوشتم  آنقدر زود میرسی به حاجتت که یادت میره تو نامه ها ازخدا خ ...

یعنی هرروز مینوشتی گوشیA54میخوای تا وقتیکه بهش رسیدی؟ 

میشه بگی چطور نوشتی؟ 

منظورم اینه به زبون حال نوشتی ک خدایاشکرت ک فلان وسیله رو دارم 

یا میگفتی خدایا اینو بهم بده؟

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 

با اجازه استارتر دوستان میشه برای شفای بیمار منظور یدونه صلوات بفرستین ان شاءالله ۱۰۰برابر ثوابش به خودتون برگرده

میشه لطفا برای شفا بیماری هام یدونه امن یجیب بخونین؟؟بگین بهم منم براتون صلوات میفرستم
میشه لطفا بگید به چیا رسیدید؟! 

مادر وپدرم جداشدن ۹سال مردمو زنده شدم بعد که جداشدن فقط ۱بار نوشتم خدایا یه کاری کن دوباره خودمو خانوادم دور هم جمع بشیم مامانم بعد از ۱۰ ماه جدایی برگشت🥰

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
عزیزم اره ۲دیقه فقط طول میکشه  مثلا :خدایا یه کاری کن خونه مورد علاقمو بخرم

عزیزم شما که دلت اینقدر پاکه و خدا بهت نظر کرده میشه برا منم دعا کنی و حاجتمو بنویسی

بلکه به واسطه نوشتن شما منم حاجت روا شدم

دعا کنی که بهناز به عشقش توحید برسه و همین زودیا باهم ازدواج کنن و خوشبخت بشن🥹🙏

بنظرت اتیسم هم خوب میشه؟ بنظرت خدا فرجی میکنه برای ما؟ بنظرت پسرم خوب میشه؟ ندیدی خنده هاشو ک ... ...

معلومه که اره تو مگه نمیدونی برای خدا هیچ مشکلی بزرگ نیس تو بنویس هروز برای خدا و برای امام حسین هم نامه بنویس وبگو شفاش بده

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
مادر وپدرم جداشدن ۹سال مردمو زنده شدم بعد که جداشدن فقط ۱بار نوشتم خدایا یه کاری کن دوباره خودمو خان ...

البته من مدتیه یه دفتر برداشتم و دارم خاطرات خوب و دردودلامو با خدا مینویسم

اینجوری رابطم خوب شد

باید از فردا ارزو بنویسم

2706