2752
2734
عنوان

بیاید یه راه حل برای حاجت روا شدن بگم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2724 بازدید | 133 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام استارتر خوبی منو یادته تواین تاپیک برام نامه نوشتی؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
اره عزیزم برای چندنفرنوشتم

یه اتفاق عجیب افتادآخه.اگ ممکنه بازم برام بنویس ولی نمیدونم این سری چه کسی به دلت افتاده

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
چه اتفاقی؟

یه خواب خیلی عجیب وواضح دیدم بخاطر همین.

اگه میتونی میشه خوابتو بگی برام؟

درباره ی خانمی بود که برام براشون نامه نوشتی‌.

درباره ی خانمی بود که برام براشون نامه نوشتی‌.

باشه عزیزم من برات مینویسم توهم برای من بنویس به نیت حاجتم

حضرت زینب چیزی از من به تو نگفت یا یه نشونه بده؟

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
باشه عزیزم من برات مینویسم توهم برای من بنویس به نیت حاجتم حضرت زینب چیزی از من به تو نگفت یا یه نش ...

باشه برای تو به چه کسی بنویسم وبعد چکارش کنم؟الان له دلت افتاد برام به چه کسی بنویسی؟میشه تاپیک بزنم بیای اونجا بگی واگر اذیت نمیشی برای چند نفر بنویسی؟