2752
2734
عنوان

شوهرم حق داشت ناراحت بشه?برگشت گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1985 بازدید | 45 پست

تو خوبی یکم میخونی 

منم اندازه توام  هر روز کار خونه  و زندگی و شوهرم

باردارم هستم 

الانم باهاش قهرم 

صبم مهمون داریم 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

عزیزم شما برنامتو جوری تنظیم کن تایمایی که ایشون خونه نیست درس بخونی. یا شبا مدیریت کن باهاش وقت بگذرونی و بعد بری سراغ درس. قبل اینکه بری سر درس ببین چیکارا دوست داره باهم انجام بدین باهاش اونکارا رو انجام بده. اگه برات مقدوره شبا بیشتر بیدار بمون. با همسرت وقت بگذرون وقتی اون گرفت خوابید شما برو سر درست.

شما متاهلی و مسئولیت بزرگی داری. اگه همسرت ازت ناراحت باشه طبیعتا روی شما هم اثر بد میذاره و با ذهن آشفته اصلا نمیتونی درس بخونی. اولویت رو بذار همسرت و حالشو خوب کن که حال خوبش باعث آرامش ذهن و تمرکز خودت بشه.موفق باشی دوست پرتلاشم😍❤

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
هم تو حق داری هم اون طاقت بی توجهی نداره میبینه سرت شلوغه و وقت نداری بهونه میگیره. باهاش نرم صحبت ...

اره همیشه گاهی ک زیادنمیرسم باهاش باشم فوری میگه چرا اینجوری شدی وناراحتیشو میگه اما سختیه منم همین یکماهه بعدش24 ساعت میشینم توجه میکنم بهش 😅

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
تو خوبی یکم میخونی  منم اندازه توام  هر روز کار خونه  و زندگی و شوهرم  باردارم ...

الهی 

حالا چرا قهر?

من قهر نمیکنم میزارم اروم شه میرم باهاش حرف میزنم 

بخدا کارع صب تا شب سرپا باشی بازم هست

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

حق دارن همسرتون.

من خودم با درس و کار و از این شهر به اون شهر ولی همیشه وقت میذارم براشون 

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن

برای به دست آوردن یه چیزی 

چیزه دیگه ای رو از دست نده 

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
کارت اشتباه بوده حداقل شام باهاش میخوردی اشتها نداشتم چیه اونم بهت احتیاج داره وقتی سرکاره یا خوابه ...

من باردارم میلم الان خیلی ب غذانمیره کم اشتها شدم 

صبحا تا ظهر همش کاره خونه روانجام میدم غذا درست میکنم و... شبا بیشتر حفظم میشه ک چون شوهرم امشب ناراحتیشو گف سعی میکنم از فردا تنظیم کنم برنامه مو

عزیزم شما برنامتو جوری تنظیم کن تایمایی که ایشون خونه نیست درس بخونی. یا شبا مدیریت کن باهاش وقت بگذ ...

ممنون از توصیه هات عزیزم چقد 🩵

حق دارن همسرتون. من خودم با درس و کار و از این شهر به اون شهر ولی همیشه وقت میذارم براشون 

امروز کلا بی حوصله بود شوهرم فککنم سرکار یع مشکلی پیش اومده ینی من اینطوری حس کردم 

وگرنه عصری چن ساعت پیشش بودم فیلم دیدیم حرف زدیم خاطرع تعریف کردیم و....

ممنون از توصیه هات عزیزم چقد 🩵

خواهش میکنم عزیز دلم😍

در ضمن بهت تبریک میگم بابت چندتا چیز. اول اینکه با وجود متاهل بودن و همینطور باردار بودن درس میخونی و برای آینده ات تلاش میکنی. باعث افتخاری❤

دوم اینکه بابت اینکه همسر بالغی داری که ناراحتیشو مستقیم بهت میگه و رفتارشو باهات عوض نمیکنه و انتظار نداره تو علم غیب داشته باشی بدونی چشه.

سوم اینکه با وجود این همه دغدغه و مسئولیت دغدغه ی خوب کردن حال همسرتو داری و اینجا مطرحش کردی.

انشاالله همیشه موفق و خوشبخت باشی و به بهترینها برسی گلم😍❤

عزیزم یه چیزی هم یادم رفت بهت بگم. حتما برنامه زندگیتو مدیریت کن و به اندازه کافی با همسرت وقت بگذرون. بعد از به دنیا اومدن بچه تا یه مدتی خواه ناخواه ممکنه توجه شما به همسرت کم بشه. حداقل تا وقتی که یه کم قلق بچه داری دستت بیاد. الان تا فعلا بچه به دنیا نیومده فرصت خوبیه حسابی باهم وقت بگذرونید و خوش باشید. از این روزا نهایت استفاده رو کنید❤

خواهش میکنم عزیز دلم😍 در ضمن بهت تبریک میگم بابت چندتا چیز. اول اینکه با وجود متاهل بودن و همینطور ...

سلام عزیزم 

ممنونم , آره من مجردی ام ب درس علاقه داشتم 

شوهرم هروقت نارحت شه میگه اصولا هم میگه توجه نمیکنی حالا مثلا چن ساعت تنهاش بزارم یا باهاش حرف نزنم اون فکر میکنه لابد عمدیه و دوس ندارم 😂

2706