2733
2734
عنوان

کسی بوده کیست سه سانتی داشته باشه با آمپول پریود بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 49 پست
بابا گریه چرا واسه تو خیلی کوچیک زودترم خوب میشی من چی بگم ازدرد کمرمو نمیتونستم صاف کنم ، از عطاری ...

بخدا همش دارم علف و دمنوش میخورم . از گیاه عروس پشت برده بگیر تا رازیانه و زنجبیل و قطره ویتاگنوس و کوفت و زهر ماه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
بخدا همش دارم علف و دمنوش میخورم . از گیاه عروس پشت برده بگیر تا رازیانه و زنجبیل و قطره ویتاگنوس و ...

بنده خدا😂میدونم سخته خودم کشیدم این قوی تره اینم امتحان کن

دلم عاقبت بخیری میخواد زیرسایه ی پرچم میان روضه ی امام حسین علیه السلام جااااااانم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه دلم میخواست اقدام کنم برا بچه 

اینا ربطی ب هم نداره میگم ده روز قرص خوردم رفع شد 

الان ک امپول و بزنی احتمالا رفع میشه نشه هم نهایتا ده روز قرص میخوری ما بگیم فوقش میوفته برنامه ت برای ماه اینده

اینو بگم اگه تصمیم داری مادر شی اول بزرگ کن روحت رو و دلت رو و از همه مهم تر صبررررر صبوری مهمترین چیزه تو این تصمیم

اخه ی کیست ۳سانتی بیقراری داره؟!!!!! هر کی بشنوه میخنده هاا

خودت رو برا این چیزای پیش پا افتاده اذیت نکن دختر خوب

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
اینا ربطی ب هم نداره میگم ده روز قرص خوردم رفع شد  الان ک امپول و بزنی احتمالا رفع میشه نشه هم ...

ممنونم . بهم آرامش دادی ❤️🙏

ان شاالله خدا خیرت بده .

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2742