2733
2734
عنوان

کسی بوده کیست سه سانتی داشته باشه با آمپول پریود بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 49 پست
نمیدونستم کیست به اون بزرگی دارم یهمدت تحرکم زیادبود خیلی زیاد سه روزتمام درد داشتم فکر میکردم کلیه ...

خب چه جوری دفع شد؟ 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من داشتم با ده روز قرص ال دی ک دکتر داد رفع شد ۳سانتی بود

آخه من و‌ آمپول داد .قرص نداد

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
من داشتم با ده روز قرص ال دی ک دکتر داد رفع شد ۳سانتی بود

سمت راست بود یا چپ کیستت؟

ببین آمپول واسه پریود شدن فقط ان شاءالله که میشی انقدر استرس نده بخودت، الان  فقط میخوای پریود بشی ؟؟؟

دلم عاقبت بخیری میخواد زیرسایه ی پرچم میان روضه ی امام حسین علیه السلام جااااااانم💔
ببین آمپول واسه پریود شدن فقط ان شاءالله که میشی انقدر استرس نده بخودت، الان  فقط میخوای پریود ...

گف پریود شدی روز ششم بیا ببینم کیستت رفع شده یا نه .

شاید با پریود شدنم رفع شه .

الان فقط میخام پریود شم ان شاالله. شب و روزم گریه هست 😭

گف پریود شدی روز ششم بیا ببینم کیستت رفع شده یا نه . شاید با پریود شدنم رفع شه . الان فقط میخام پر ...

دور از جونت هزااار بار مگه سرطانه ک گریه کنی؟چ کاریه!!!!!!؟

اصلا چیز مهمی نیس باور کن

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
دور از جونت هزااار بار مگه سرطانه ک گریه کنی؟چ کاریه!!!!!!؟ اصلا چیز مهمی نیس باور کن

آخه دلم میخواست اقدام کنم برا بچه 

گف پریود شدی روز ششم بیا ببینم کیستت رفع شده یا نه . شاید با پریود شدنم رفع شه . الان فقط میخام پر ...

بابا گریه چرا واسه تو خیلی کوچیک زودترم خوب میشی من چی بگم ازدرد کمرمو نمیتونستم صاف کنم ، از عطاری اَفسِنطین بخر دم کن بخور واس پریود شدن خوبه منم خوردم گلهای زرد کوچیک گرمیه خوبه ، گوگل بزن ببین

دلم عاقبت بخیری میخواد زیرسایه ی پرچم میان روضه ی امام حسین علیه السلام جااااااانم💔
2706