2752
2734
عنوان

بابا این دله لعنتیم تنگه بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 126 پست
بعدش چیشد ؟؟؟؟ باهم اشتتی کردید؟ 

گفت قصدم جدیه بخدا آدم شدم و اینا منم گفتم گوه خوردی تو 

یذره خالم بد شد ولی من ولش کردم الانم گاهی وقتا اینستا پیام میده یا ریپلای میزنه استوری

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
گفت قصدم جدیه بخدا آدم شدم و اینا منم گفتم گوه خوردی تو  یذره خالم بد شد ولی من ولش کردم الانم ...

یعنی خودش بلاکت کرده بود بعد ۷ ماه اومد گفت قصدش جدیه؟

ببین من دعوای وحشتناکی حضوری باهم کردیم بنطرت پشیمون میشه دلتنگ میشه برگرده؟

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤
منم الان دیدم آنلاینه دلم براش گر زد با اینکه خیلی اذیت شدم با رفتاراش

خوبه باز بلاک نیسی...😔

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤
یعنی خودش بلاکت کرده بود بعد ۷ ماه اومد گفت قصدش جدیه؟ ببین من دعوای وحشتناکی حضوری باهم کردیم بنطر ...

انقد زنگ زدم بهش گریه کردم انقد التماسش کردم گفت ما بدردهم نمیخوریم 

اما بلاکم نکرد آخرش پیام دادم قاتل به صحنه جرم برمیگرده روزای حالخرابیت و میبینم بعدش من بلاک کردم

بعد ۷ماه اینا اومد که فراموشش کرده بودم

ولی خو ریدم بهش بدردنخورا 

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

تو این زمونه هیچ رابطه ای ارزش بیشتر از یک سال وقت گذاشتن نداره! یا باید رسمی بشه یا تموم!

۶ ماه اول آشنایی ۶ ماه دوم تصمیم وضعیت رابطه!

۹۹ درصد رابطه‌های طولانی به بدترین حالت ممکن تموم میشه! 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706