2752
2734
عنوان

خواهر شوهرم قهر کرده اومده خونه ی ما

| مشاهده متن کامل بحث + 1328 بازدید | 73 پست

وقتی انقدر وقیح و پرو تشریف داره تو هم مثل خودش بشو 

صداش کن بگو فلانی بیا ظرف ها رو بشور من میخوام جمع و جور کنم 

یا غذای ساده بذار یا ی وقتایی بگو خودش غذا بذاره یا پاشو برو خونه مادرت محلش نذار 

زنیکه فکر کرده اومده هتل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

از خواراش فهمیدم که اصفهانی هستین😂چی بگم به نظرم فردا صبح بهش بگو جیگر خانوم نهار امروز با تو من خیلی کمرم درد گرفته ،کم کم به مرور افقی شو و بگو دیگه نمیتونم تکون بخورم و خودتو بزن به مریضی 😄 

عزیزم با این روی گشاده شما اگه اتاق اضاقه دارید منم بیام 

دقیقا مقصر خودشونند وقتی پدرمادر داره جایز نیست ۲ماه خونه اینا بمونه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

به همسرت بگو 

یک ماه مهمون نیست دیگه به خودش ی تکونی بده زشته والا 

ای خدا بعد ما چرا اینقد خریم اخه به خدا جایی برم از تشنگی هلاک شم با هزار حجب و حیا و خجالت باید درخواست ی لیوان اب کنم اونم نمیکنم باز تحمل میکنم دنیا واسه همین پر رو سلیطه هاست به خدا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه هام میگم مامان  بچه هاش نمیزارن درس بخونیم از بس سروصدا میکنن  منم میگم مهمونن اشکال نداره بالاخره میرن خونه داداشش اومده مبادا حرفی یا حرکت بدی ازتون ببینم اونا هم خسته شدن منو شوهرم اصلا پیش هم نمیخوابیم  چون یه اتاق داریم خودش و بچه هاش تو اتاق میخابن  .نمیتونیم یه کلمه باهم حرف بزنیم سریع دخالت بیجا میکنه 

2706