2752
2734
عنوان

خواهر شوهرم قهر کرده اومده خونه ی ما

| مشاهده متن کامل بحث + 1328 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخرش چی شد دیگه بهش رو نده

هیچی رفتش

نه دیگه فهمیدم همه لیاقت خوب رفتار کردن و رفت وآمد و ندارن وقتی باهاشون خوب رفتار میکنی میخان سوار آدم بشن

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2731
شوهرم قهر قهرو  اگه بهش بگم خسته شدم تا دوماه باهام قهر میشه و اعصاب بچه هتم بهم میریزه

اگه شوهرت مخالف نیس پ تو هم بهش نگو درعوض بهشون سرویس نده خودتو بزن به مریضی الانم اتفاقا یه ویروس سرماخوردگی اومده گلو رو درگیر میکته یه ماسک بزن بخواب ناهار هم درست نکن

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
خسته شدم خانواده م  شهرستان زندگی میکنن دوست دارم فرار کنم  برم سر به بیابون بزارم

يه اتو چيزي ازش بگير مثلا كمك نميكنه يا اينكه دخالت ميكنه يا اگه بچه هاتون نا سازگارن 

يا بهش سخت گيري كن و كار بده بهش يا. تو هم به يه بهونه برو خونه مادرت يا كلا قهر كن بگو خسته شدم از دستش ارامش ندارم 

اصلا جایی نمیره  بخدا وقت نمیکنم حموم برم

وای دیگه ننویس وگرنه آدرس میگیرم میام در خونتون این خانوم انقد میزنم تا دلم خنک بشه😂خدایی چجوری تحمل می‌کنیی

خودمو جای تو تصور کردم نزدیک بودسکته کنم من بودم خرخرشو میجوییدم😂

وای دیگه ننویس وگرنه آدرس میگیرم میام در خونتون این خانوم انقد میزنم تا دلم خنک بشه😂خدایی چجوری تحم ...

کاشکی یکی بیار بندازتش بیرون متاسفانه احمقم واصلا بدرفتاری نمیکنم میگم اشکال نداره پناه اورده خونه من ولی بیشعوره بیشخصیته که یه لیوان جاب حا نمیکنه  و دخالت میکنه 

عزیزم به نظرم بد رفتاری نکن ،ولی بهش بگو شما مهمون نیستی ک خونه خودته من یکم کمر درد دارم ناهار امروز  تو زحمت بکش یا از این قبیل ، محترمانه و جدی 

دراز بکش ولش کن تا ی چیزی درست کنه ،و از این قبیل

کاشکی یکی بیار بندازتش بیرون متاسفانه احمقم واصلا بدرفتاری نمیکنم میگم اشکال نداره پناه اورده خونه م ...

اشتباه می‌کنی خودتو نابود می‌کنی واسه بچه هاتم ناراحتم خیلی دو روز دیگه فصل امتحاناس

موقع تکلیف روشن شدنم اونجا میمونه!سرویس نده خوب خواهر من!پدر مادرش مخالف طلاقن ک ساپورتش نمیکنن؟

خانواده ش اصلا تو کارش دخالت نمیکنن میگن زندگی خودته هرکاری دوست داری انجام بده