2737
2734

سلام درخواست فرستاده بودی ببخش کلا قبول نمیکنم درخواستارو اما حس خوبی ازت گرفتم خواستم به خودتم بگم 

یکم از خودت بگم ببین درسته؟ 

خونگرمی و عاشق شی عشقت پاک و روراسته اهل این نیستی که هم زن داشته باشی و هم رل، زود عصبی میشی و زودم اروم میشی،کینه ای نیستی یکی که بهت بدی کنه میبخشیش، روزهای یکشنبه برات خوبه، انگشتر عقیق برات خوش یمنه، تا هفتاد سال عمرته، با کسی شریک شی ضرر میکنی یعنی شراکت برات نمیسازه، کم تحمل، مستبد، ریاست طلبی رو دوست داری، یکم کنجکاوی ازهمه چی سردربیاری،دوس نداری کسی پا روی غرورت بزاره وگرنه باهاش بد تا میکنی، ازدواج کنی با همسرت همش درگیری خواهی داشت چون تو خط قرمزهابی داری که دوس نداری یکی زیرپاش بزاره مثلا میگی خانومت عزت کلام داشته باشه یا شخصبتت رو زیر سوال نبره و...که سراین بگومگو خواهید داشت، دختری با پوست روشن و موی صاف و قدبلند از تو حوشش میاد اما برای ازدواچ مناسب هم نیستین چون خانواده هاتون دریک طبقه نیستن ،خودتم  قد متوسطی داری، حوصلت به کارای حرفه ای نمیکشه اما مکانیکی برات پردرامد بود که خوشت میاد ، کار دولتی خوشت میاد قبول شی اما چون فکر میکنی پول زیاد باعث ارامش زیاده برای همون چون حقوقشون کمه زیاد رغبتی نشون نمیدی، کار نیمه دولتی در شرکتی پیدا میکنی که سِمَت خوبی میدن بهت و بعدش شغل ازاد هم کنارش انجام میدی و مالی به رفاه میرسی ، تا مستقل نشدی ازدواج نمیکنی چون عقیدت بر اینه پیش زن و بچه نباید کم اورد و گف ندارم ، نگران ایندت نباش خوبه فقط مدیریت داشته باش به دخل و خرجت ، یه دعای گشایش روزی بگیر و بزار کنارت باشه، ناامیدهم نباش آیندت قشنگه 

تلاشت رو هم بیشتر کن تا به هدفت برسی وگرنه بشینی همچنان زندگیت راکده

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام درخواست فرستاده بودی ببخش کلا قبول نمیکنم درخواستارو اما حس خوبی ازت گرفتم خواستم به خودتم بگم& ...

سلام حال شما خوب هستین از اینکه وقت گزاشتبن لطف کردینبخشیش درست بود 

من نگران اینده ام  هم کاری هم ازدواج

کار دولتی و کارمندی را میپسندم که پیدا نکردم  اونب که باب میلمه از وقتی که سربازیم تموم شده 

چه کاریه اونبه که گفتین و زمانش کی هست 

و با کی ازدواج مبکنم و کی ازدواج میکنم ؟

2731