2733
2734
عنوان

بین یه تضاد گیر افتادم اوفففف مذهبی ها بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 85 پست

حجاب برای اینه که زیبایی و زشتی هامون بپوشونه و امنیت بهمون بده و هزاران دلایل دیگه

اینو برای خودت وجدانی کن با تحقیق بیشتر،و هرموقع قبولش کردی بی توجه به قشنگ شدن یا زشت شدنت انتخابش کن

مهم قشنگی نیس مهم عزته که خدا میده

خیلیا قشنگن ولی هیچکی دوسشون نداره عزت ندارن خیلیا زشتن ولی برا همه عزیزن ، دنبال عزت باش که منبعش خدای بزرگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تحربه هردوش رو دارم قابل مقایسه نیستن به بیحجاب یه جور بد و تحقیر آمیز نگاه میشه... حس دم دستی ...

خدا رو شکر عزیزم

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا

من نظرم اینه که حتی زیبایی ظاهری را زیبایی شخصیت و باطن افراد مشخص میکنه بعضی خانم ها در نگاه اول زیبا هستند اما وقتی به شخصیتشان پی میبریم به طور کل اون زیبایی نابود میشه در چشممان *حجاب شخصیت را زیبا میکند کلا مایه تشخص زن  هست به زن تشخص میده * 

همینطور که دوست داری حجاب حضرت زهرا رو انتخاب کنی،ان شاءالله خود حضرت پشت و پناهت باشه تو زندگی

نگران نباش عزیزم با حجاب تو جامعه راحت تری و مشکلی واسه ازدواجت هم پیش نمیاد

واسه زندگی بقیه هم مشکلی پیش نمیاری(کاری که یه بی حجاب بدون اینکه بخواد ممکنه باعثش شده باشه)

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله
منم قبلا بدحجاب بودم ازنگاههایی که توخیابون بهم میشد خیلی اذیت میشدم ازسرتاپا براندازمیشدم اینو کامل ...

خوش اومدین سر سفره هدایای مخصوص الهی.
نگاه پرمهر خدا و امام زمان بدرقه زندگیتون باشه که به حجاب برگشتین!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
وای اره چقدر قشنگن منم مثل اونا میخوام وای یعنی میشه

بله که میشه. فقط شروع کنین و از خدا و امام زمان و حضرت فاطمه کمک بگیرین حتما کمکتون میکنن.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2706