2733
2734
عنوان

بین یه تضاد گیر افتادم اوفففف مذهبی ها بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 85 پست
عزیزدلم حجاب قرار نیست خوشگلت کنه قراره خوشگلیهاتو بپوشونه که هر لاابالی نبیندت    

میترسم تا اخر مجرد بمونم اخه

از بس کسی نیومده میترسم با حجاب بدتر بشه کلند تو مجردی بمیرم😂

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اولش بهم نمیومد چون روسری وشال بلد نبودم چطور زیر چادر جمع کنم انقدر مدلا ورنگای مختلف بستم تا الان دیگه دستم اومده چه چادر وچه رنگ روسری وچه مدل بستنی بهم میاد 

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....
2731

قطعا بهت مياد عزيزم ،

من كه خانمهاى محجبه به نظرم زيباتر هستن و از نگاه كردن بهشون ،آرامش بهم دست ميده 

تا خانمى كه لباساى پاره تنشه و تمام تنش حلقه و نگين و رنگ 

منم قبلا بدحجاب بودم ازنگاههایی که توخیابون بهم میشد خیلی اذیت میشدم ازسرتاپا براندازمیشدم اینو کامل ...

عزیزم بااحترام تمام با نظر خواهرت مخالفم

سن بستگی به فیس داره بستکی به نوع پوشش زیر چادر داره بستگی به مدل چادر داره

خیلی ایتم ها روش تاثیر دارن

الان اینهمه دخترهای نوجوان چادر میپوشن یعنی همه سن بالا دیده میشن؟

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا
میترسم تا اخر مجرد بمونم اخه از بس کسی نیومده میترسم با حجاب بدتر بشه کلند تو مجردی بمیرم😂

بستگی داره چجور کیسی بخوای 

دخترای باحجاب و موقر خواستگارای زیادی دارن 

خصوصا اگ ب خودت برسی 

یکیش خودم

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍

اولا حجاب بخاطر رضای خدا دارم. پس برام مهم نیست که از نظر بقیه زیبا دیده بشم یا نه. بعدم خیلی ها رو من دیدم با حجاب خیلی چهرشون معصوماته و زیباتر و ارومتره تا با اراسش و بی حجاب. 

رو اعتماد بنفستم کار کن

میترسم تا اخر مجرد بمونم اخه از بس کسی نیومده میترسم با حجاب بدتر بشه کلند تو مجردی بمیرم😂

قربونت برم من

واسه خدا انتخاب کن

ببین من بی حجاب بودم... خب؟

واسه کنکور که میخوندم به لطف امام حسین علیه السلام متحول شدم و چادری شدم

منم نگرانیم همین بود!

فکر میکردم دیگه هیچ پسری نگام نمیکنه

ولی توی دانشگاه با یه مرد واقعی آشنا شدم و ازدواج کردم...

مطمئن باش خدا برات جبران میکنه و مردی که تورو باچادر بپسنده یعنی میخواد همه جوره مال خودش باشی

نه پسرا به حجاب گیر نمیدن. اگه وقار و متانت رو در کنار تحصیلات و کمالات داشته باشی و به روز باشی کیس ازدواجی برای هر پسری...

تو به خاطر خدا حجاب کن ازدواجتم بسپار به خودش اگه ندیدی ی ازدواج فرا تصور خودت داشته باشی

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا

این یه چالش خیلی بامزست   

شما اگه اعتقادات مذهبی داشته باشی و یه مورد مذهبیم بخوای ، طبیعتاً باید ظاهرتم با دلت یکی کنی

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️

اینا حرف شیطونه گل نترس با فکر حجاب انتخاب کن نه با احساس بعدم همه عالم دست خداست تو بندگی کن کل عالم میشه مال تو 

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....
قربونت برم من واسه خدا انتخاب کن ببین من بی حجاب بودم... خب؟ واسه کنکور که میخوندم به لطف امام حس ...

وای چقدر خوب

اخه من با حجاب بودم ولی اطرافیان از بس مسخره ام کردن تغییر کردم

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

اگه قصدت راضی بودن خداست که انتخابت حجاب باشه

و اگه قصدت راضی کردن بندگان خداست که بی‌حجابی بهتر جواب میده

حالا انتخاب با خودت

و در رابطه با اینکه میگی با حجاب از زیبایی هات کم میشه که خب عزیز من فلسفه حجاب واسه اینکه اون زیبایی های تو از چشم نامحرم و مرد های .... دور و اطرافت حفظ بشه دیگه

2706