2737
2739

گوش نمی دم😅

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ آزادی باعث کشته شدنت باشه بازم اسمش و میزاری ازادی؟ 

.

این از اهنگ هگوم شوگاست عکس پروفایلم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2728

رپ نبود اما جمله ای از بنیامین بهادری تو ذهنم موندگاره. اوایل که اومده بود یه ترانه ای میخوند چی بود دقیق یادم نیست. 

قیچی،کاغذ،ساعت ،آینه،کفگیر،کاسه،فنجون نمیخوام نمیخوام 😂😂😂😂

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2738

گاهی آنان که میمانند بلیط و پای رفتن نداشتند وگرنه میرفتند

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
اگ آزادی باعث کشته شدنت باشه بازم اسمش و میزاری ازادی؟  . این از اهنگ هگوم شوگاست عکس پروفایل ...

اره میشناسم

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
عااا بی تی اس فن

آب هویج بخور ن فشار 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2706