2737
2734

شهید غواص،  یوسف قربانی در این دنیای فانی هیچکس را ندارد

۶ ماهش بود که پدرش را از دست داد

در ۶ سالگی مادر و در ۸ سالگی مادر بزرگش را هم از دست داد

برادرش را هم در سانحه رانندگی از دست داد...

زمانی هم که شهید میشه ، غریبانه دفنش می کنند🖤🔗

چند دقیقه قبل از عملیات، یکی از همرزمان خبرنگارش از او پرسیده بود: آقا یوسف! غواص یعنی چی؟

او پاسخ داده بود: غواص یعنی مرغابی امام زمان عج‌الله

نامه برای آب...

همرزم یوسف می‌گوید هر روز می‌دیدم یوسف گوشه‌ای نشسته و نامه می‌نویسد با خودم می‌گفتم یوسف که کسی را ندارد برای چه کسی نامه می‌نویسد؟ آن هم هر روز.

یک روز گفتم یوسف نامه‌ات را پست نمی‌کنی؟ 😭

دست مرا گرفت و قدم زنان کنار ساحل اروند برد نامه را از جیبش در آورد، پاره کرد و داخل آب ریخت چشمانش پر از اشک شد و آرام گفت: من برای آب نامه می‌نویسم ، کسی را ندارم که

¹شهید یوسف قربانی
محل تولد : زنجان
تاریخ تولد :  ۱۳۴۵
تاریخ شهادت : ۱۳۶۵/۱۰/۱۹
نام عملیات: کربلای۵
منطقه عملیاتی: شلمچه – پاسگاه کوت سواری

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

من میرم براش یس بخونم شماهم خواستین بخونید دعا صلوات...

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قلبم پاره پاره شد

2731

صلوات و‌حمد میخونم برای روح‌پاکش

گرچه انقد اون دنیا حالش خوبه ک اون باید برا ما دلش بسوزه و دعا کنه

ولی خب میخونم ...

وضعیت شهیدا در اخرت در مقابل وضعیت ما اون دنیا مث شب و روزه

ماییم که به دعای اونا احتیاج داریم