2733
2734
عنوان

جیغغغغ برای پسرم زن گرفتم🥰🥰🥰🥰++عکس عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 20891 بازدید | 234 پست

خخخ خداااا من تایپکتو تااخر نخوندم تند اومدم دنبال عکس گشتم ک نکنه پاک کنییی.  

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
پسرت همچین تعریفی هم نیست عروس سرتره 

اییییشششش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخ خداااا من تایپکتو تااخر نخوندم تند اومدم دنبال عکس گشتم ک نکنه پاک کنییی.  

صفه ۲ و ۳ عکسا

من همه زندگیم کفه سایته هیچی رو پاک نمیکنم😁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
اشتباهی فروخته شده دیگه پیدا نشد😔

مگه میشه

چطوری یعنی

کوچه خشته بله دوماد چه زشته بله ....کوچه تنگه بله عروس قشنگه بله

بد سلیقه😅😅😅😅(این داستان ننه شوهره حسود)

دختره عفریتهههه😒😒😒😒😒

اوففف عروس قشنگ تر پسرههه ک پسرت قشنگ نیس مادر شوهرجون   

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
مگه میشه چطوری یعنی

بابام بردش مغازش جفت بندازه بچمو😢شاگردش اشتباهی فروختش اینقد دستیو مظلومو خوشگل بود ک یه ساعته تو دل مشتری جا شد خریدنش وای مگه میشه اینقد بد شانس باشم😩

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰
اوففف عروس قشنگ تر پسرههه ک پسرت قشنگ نیس مادر شوهرجون    

واااا بچم گوله نمکهههه

نگااااا

بابام بردش مغازش جفت بندازه بچمو😢شاگردش اشتباهی فروختش اینقد دستیو مظلومو خوشگل بود ک یه ساعته تو د ...

کاش یه جفت میخریدی میاوردی خونه

وابستگی به حیوون خونگی خیلی بده

یکی بخر جاشو برات پر کنه

شوخی بود عزیزم پسرت جذابیتای خودشو داره    

افریننننن حالااااا شد😁😁

کاش یه جفت میخریدی میاوردی خونه وابستگی به حیوون خونگی خیلی بده یکی بخر جاشو برات پر کنه

با هیچکدوم جفت نمیشد هرچی خریدم فروختم جفت نشد 

آره خیلی بده یکی حالا خریدم بعد چند ماه یکم با اون آروم شدم ولی هنوز دلم پیششه عجیب

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰
2706