2752
2734
عنوان

جیغغغغ برای پسرم زن گرفتم🥰🥰🥰🥰++عکس عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 20783 بازدید | 234 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه حالا دیگه باید بخونی صل علی محمد دشمن جانم آمد  و عروس هم جواب بده  عقرب زیر قال ...

یاخدا😂😂😂

عقرب زیر قالی

این وصله بمن نمیچسبه😁😁😁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
دماغش عملیه

اره بابا بالهاشم رنگ کرده لپاشم تزریقیه سرتا پاش عمله😒

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
عروس خیلی سرتره البته ناراحت نشیا مبارکه به هم میان

سلام مارال جان😍

خوبی عزیزم؟؟

خوشحالم دیدمت 

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
چه قیافه ای میگیره 🤣🤣🤣

والا 

انگار از دماغه فیل افتاده

ماشالللله پسرممم گوله نمکه

واااا  چطور عروس راضی شده؟؟؟  بیچاره عروس😓😓😓  حتما الان هم به این فکر میکنی ک پ ...

ارررره

ماشششاللله بچم گوله نمکههه

نگاااا

میشه برای شفا ی بیمار دعا کتید

انشالله خدا شفاشون بده و لباس عافیت بپوشن

آمین

عروست خیلی سرتره پسرتم بد نیس گوگولیه

ایییششششش😒

مرمری جون عروس هلندی هستن اینا؟ نگهداریشون سخته؟

بله عزیزم

نه خب اگه یاد بگیرن جیغ نزنن موقع استراحت خوبن 

ن زیاد کثیف کاری دارن ن اذیت هفته ای یکبار قفس تمیز میکنم و دون و آب میزارم گاهی هم هویج و کاهو و تخم مرغ و میوه

پسرم دیگه فهمیده وقتایی که خونه ساکته سروصدا نمیکنه وقتایی ک بچه ها بیدارن اونم اواز میخونه ولی ن جیغ جیغ مثلا یادش دادم صدای قناری رو تقلید میکنه و عین اون میخونه و یا اسمشو صدا میکنه

عروس خیلی سرتره البته ناراحت نشیا مبارکه به هم میان

قلبونت🥰

2706