2752
2734
عنوان

سد دفاعی پوستم بخاطر شوینده نتروژینا نابود شد🥲💆🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 74 پست
اینشکلی؟

اره ولی مال من کمتر بود تو الان جای جوشات قرمزه به نظرم ترمیم کننده بهترین چیزه براش تا جوشهاتم کامل رفع نشده اصلا ویتامین سی استفاده نکن

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلا محصولات نوتریژنا بعد استفاده مداوم باعث آسیب سددفاعی پوست میشه اسی جان برای تقویت سددفاعی پوستت ...

من پوستم چرب دهیدراتس الان دارم ابرسان نتروژینا و مرطوب کننده لایت سیمپل استفاده میکنم ولی لکام ترمیم نمیشه و لکای پرزنگ رو صورتم شکل گرفته که اذیتم میکنه

من نوتروژینا میزنم اابته داییم برام از خارج اورده اینقدر خوبههه گه نگووو عالیههه

اوایل عالیه ولی بعد یکی دوسال من تاثیرات بدش رو دیدم

جوری که تمام محصولات نوتریژنا که داشتم ریختم دور

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
مرسی قربونت برم دعا کن خوب شن خسته شدم🥲

ان شاءالله خوب میشی عزیزم ی مدت رعایت کنی پوستت میشه آیینه

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
من پوستم چرب دهیدراتس الان دارم ابرسان نتروژینا و مرطوب کننده لایت سیمپل استفاده میکنم ولی لکام ترمی ...

عزیزم اگر میتونی برو آبرسان مرطوب کننده ۱۰۰ ساعته کلینیک بگیر.گرونه ولی بنظرم می ارزه تا بخوای پول دکتر و فیشال و ... بدی.

به مرور پوستت تقویت میشه.

شوینده هم حتتتما فومی بگیر.شوینده ژلی و ... نگیر که پوستت دهیدراته تر میشه.

من شنیدم مرطوب کننده سیمپل داخل بعضی افراد باعث جوش میشه.

داخل انتخاب محصولات پوستیت خیلی دقت کن که فرصت آزمون و خطا نداری

شوینده هم فقط برای پاک کردن آرایش بزن.روزایی که فقط خونه هستی من پیشنهادم اینه شوینده نزن.فقط وقتایی که میری بیرون شبش صورتت بشور.

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
الان یک ساله دارم ازش استفاده میکنم هم چند تا کرمش عالی بوده

خوبه پس به پوستتون ساخته

2706