2737
2739
واقعا منم موندم  حمومم بردمش قطره سدیم کلراید ریختم اخرش مونته لوکاست دادم اعصابم خرده بچه مری ...

اره واقعا سخته 

اخه دختر من هفته ی دوم فروردین هم درگیر همین مریضی شد دوباره تو مدرسه از بچه ها گرفته

الانم همش سرفه میکنه تو خواب

حالا شماهم فردا دکتر ببرید ایشالا با چندتا شربت خوب میشه طفلکی

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
ای وای کاملا درکت میکنم طفلک خواهرم آرزوش اینه که فقط بچه اش تو هوای سرد راحت بتونه نفس بکشه و شبها ...

دقیقا واقعااا سخته دیدن زجر کشیدن بچه مدام توی راه دکتریم کلی دارو خورد بچه بیچاره .ان شاالله خدا سلامتی بده بهشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا سخته  اخه دختر من هفته ی دوم فروردین هم درگیر همین مریضی شد دوباره تو مدرسه از بچه ه ...

خسته شدم توی این ۶ سال زندگیش یک بار انتی بیوتیک نداده بودم که از اول مهر رفت پیش دبستانی ۵ مدل دوره انتی بیوتیکی گرفته یک سری هم تزریقی واقعا عذاب میکشن بچه های الان با این همه ویروس و مواد غذایی بیخود و اب و هوای الوده و....

خسته شدم توی این ۶ سال زندگیش یک بار انتی بیوتیک نداده بودم که از اول مهر رفت پیش دبستانی ۵ مدل دوره ...

ای وای 😔😔

خدا نجاتمون بده فقط

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
2731