2733
2734
عنوان

"روانشناسی کودک" نحوه رفتار صحیح با کودک✅️

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 103 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=336012453]گوشاش سالمه؟؟؟[/QUOTE

آره چیزاییک دلش بخواد رو خوب میشنوه حتیاگ صداشون کم باشه اما اگ چیزی دلش نخواد فریادم بزنی نگات نمیکنه

اونجایی ک چاووشی میگه نه خواب راحتی دارم نه مایلم ب بیداری
2742
خب طبیعیه  اگه پسره ک این موارد طبیعی تر هم هست  میخاد هی ببینیش  بهش اهمیت بدی&nb ...

عزیزم ممنون که جواب دادی..آره پسره..پسر بزرگم اینجوری نبود ..کلا دوتایی بچه هام استرسی هستن.الان بهتر شدن چون خودم بهتر شدم...ولی این کارو میکنه عصبی میشم ..میگم اینقدر حرف نزن سرم درد گرفت میگه باشه باز دو دقیقه بعد یادش میره...یا تو تشک هی پا میشه دوباره میخوابه 

عزیزم ممنون که جواب دادی..آره پسره..پسر بزرگم اینجوری نبود ..کلا دوتایی بچه هام استرسی هستن.الان بهت ...

دیروز پسرم و همسرم رفتن جایی

پسر منم بشدت پرحرفه،دوست همسرم گفت این خونم اینجوریه؟چجوری تحمل میکنین

🫠😂

اول اینکه این دو روزه سایت نیومدم دو تت تاپیک آخرتون رو نخوندم

دوم اینکه حتما میخکنم شاید جواب سوالامو یگیرم

ببینید من یه پسر ۸ ساله دارم ک نوه اول خانواده هست تو سن پایین خیلی زیاد مورد توجه قرار میگرفت و منم با خانواده همسرم زندگی میکردم و خیلی عداب میکشیدم.  نمیتونستم اونجور ک بخوام تربیتش کنم

راستش تا ۲ یا ۳ سال پیش تماپ تلاشمو کردم ک حداقل بچه سر خود و پررویی نشه داد میزدم سرش گاهی اوقات عصبی میشدم میزدمش و نهایت فحشی ک میداد کلمه بیشعور بود (کاملا میدونم رفتتر اشتباهی بوده اما انقد تو زندگیم مشکل هست ک گاهی اوقات کم میارم)تا اینجا بازم پسرم خوب بود ۷۰ درصد چیزی ک میخواستم شده بود فقط خیلی لوس بود و تو تنهایی از من حساب میبرد اما با بودن شوهرم اصلا من و حرفام براش مهم نبود تا اینکه ۲ سال پیش یه دفعه دعواش کردم همزمان شوهرم رسید و جلو بچه کلی با من دعوا کرد و به بچم گفت اگه کتکت زد بزنش وگه فهشت داد تو هم جوابشو بده

از اون روز بچم به هیچ عنوان نه به حرفام اهمیت میده و نه احتراممو داره

تورو خدا راهنماییم کنید

دوست دارم به عنوان یه مادر پیش بچم حرمت داشته باشم

مثلا بهم میگه بیشعور منو میزنه و واقعا عضه میخورم

شوهرم الان فهمیده چه اشتباهی کرده ولی دیگه نمیتونه درستش کنه

چیکار کنم؟ 

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
2740
اول اینکه این دو روزه سایت نیومدم دو تت تاپیک آخرتون رو نخوندم دوم اینکه حتما میخکنم شاید جواب سوال ...

اتفافا تنها کسی ک الان میتونه این شرایط رو سر و سامون بده همسرتون هست 

باید ب تنهایی با پسرتون جدی صحبت کنه و باهاش اتمام حجت کنه ک تحت هیچ شرایط،حق بی احترامی ب شمارو نداره 

طبیعی ک شما ب خاطر فشار روانی زیاد گاهی خطا کردید ،درسته زدن و پرخاشگری اصلا درست نیس ،اما گاهی شرایط این جیزارو نمیشناسه ....

در کل پدربزرگ و مادربزرگ وظیفه اصلیشون لوس کردن نوه هاست ،فکر میکنن دارن کار درستی میکنن ،اما خب نمیشه هیج جوره متقاعدشون کرد ....

اتفافا تنها کسی ک الان میتونه این شرایط رو سر و سامون بده همسرتون هست  باید ب تنهایی با پسرتون ...

جالب اینجاست ک الان زیر بار نمیرن و میندازن گردن من

بچم اصلا دیگه اهمیت نمیده شوهرم باهاش  صحبت میکنه ولی فایده نداره

ممکنه هر مادری تو عصبانیت یه کلمه ای به بچش بگه اما واقعا بچه باید جواب بده

بهم میگه هر چی گفتی بهم جوابتو میدم

گاهی اوفات ازش متنفر میشم بخاطر بی احترامیاش

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
جالب اینجاست ک الان زیر بار نمیرن و میندازن گردن من بچم اصلا دیگه اهمیت نمیده شوهرم باهاش  صحب ...

من میگم زیاد دل ب دلش نده یمدت 

اگه خطایی کرد رک و راست بگو بگو بخاطر این کارت یک هفته از فلان چی محرومی (( ترجیحا جیزی ک بشدت علاقه داره))

و واقعا انجام بده ....

این حرکت زشت یجا باید قطع بشه 

من میگم زیاد دل ب دلش نده یمدت  اگه خطایی کرد رک و راست بگو بگو بخاطر این کارت یک هفته از فلان ...

انجام دادم ولی بعدش انقد گریه کرده و بوس کرده و معذرت خواهی ک دلم سوخت

باز فرداش روز از نو و روزی از نو

یعنی برای حرفام تره هم خرد نمیکنه

انجام دادم ولی بعدش انقد گریه کرده و بوس کرده و معذرت خواهی ک دلم سوخت باز فرداش روز از نو و روزی ا ...

اشتباه میکنی دلت میسوزه 

من نمیگم باهاش قهر باش یا حرف نزن 

فقط محرومش کن و رو حرفت بمون 

متوحه بشه مامان حرفی ک میزنه واقعیه 

همه مادرا دلسوزن ،اما ادب مهمتره