2737
2734
عنوان

"روانشناسی کودک" نحوه رفتار صحیح با کودک✅️

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 103 پست

اینم بگم شرطی هم شده مثلا میگه گوشی بده فیلم ببینم بعد میرم سراغ درس میگم بیا ببین بعد که میبینه باز با دعوا و جنجال میره پای درس.عصر هم گفت ببر مغازه بعد منم ریاضی میتویسم چون خودم کار داشتم رفتم اونا رو هم بردم بعد ننوشت و متاسفانه منم پریود و عصبی بودم گرفتم زدمش اونم حالش بد شد.همیشه خودم رو کنترل میکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مناسب سنش میشه راصیش کرد  فقط اگر امکان داره اسباب بازیهاش رو براش بیار  بااین وابستگی ف ...

آره همیشه بوده دیده ...در حدی که کتک کاری شده جلوش بچم فقط گریه میکرد و میترسید برای همین نمیخام برگردم به اون زندگی و چون استراحت مطلقم نمیتونم برم درخواست مهریه نفقه و اجرالمثل بدم یکم بهتر بشم تکلیفم باید معلوم کنم ولی کلا نمیخام بچه هام بدم چون دخترم تا ۷ سالگی با من نمیخام ترسی ندارم دیگه بعد اونم خودش بچه رو نمیخاد می‌دونم وگرنه ۲۱ روز یه لحظه یاد بچش نبوده ....امکانش نیس برم خونم چون هم شهر دیگه هست هم تمام وسایل من و کلید من برداشته علنا ما آواره موندیم 

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺

سلام ... بچه ها از چه سنی اجازه دارن کارتون زبان اصلی ببینند? و سوال دوم اینکه من خودم زبانم خوبه و میتونم بدون کارتون بهش زبان یاد بدم میخواستم بدونم اگر بخوام خودم با زبان روزمره باهاش کار کنم از چه سنی باشه بهتره تا دچار مشکل نشه?

2731
سلام.دختر ۲سال و ۹ماهه دارم.بنظرم استقلال زیادی نداره و همش منتظر منه تا باهاش بازی کنم.باهاش غذا بخ ...

تواین سن طبیعیه  ک همه حواسها رو برا خودش بخاد 

حتا تو سنهای بالاتر هم این کار رو دوست دارن ک دیده بشن ،تشویق بشن 

میخاد با شما زمان ببشتری بگذرونه چون تنها بازی کردن رو بلد نیست 

یادش بدید 

اگر میخلید تند و تیز بشه ک باخونه نشستن تغییری نمیکنه 

بالاخره یه قدم مثبت باید بردارید 

پارک ببری 

کلاس ببری 

مهد ببری 

2738
عزیز دختر من ۱۱سالشه و خیلی باهوش درس نمیخونه تا پارسال به زور میخوند و ازش میپرسیدم ولی امسال دیگه ...

خب وقتی نمیخونه نمرههاش چطوره ؟

به چی علاقه داره ؟؟؟

سرگرمی دیگه ای جز درس داره ؟؟

اینم بگم شرطی هم شده مثلا میگه گوشی بده فیلم ببینم بعد میرم سراغ درس میگم بیا ببین بعد که میبینه باز ...

شرطارو بزار برای بعد انجام درس 

قبلش نزار 

دو للرم شما بدقولی کن ،بگو چه حسی بهش دست داده 

اگه بچه ۶ساله بود من جور دیگه رفتار میکزدم

اما توقعات از بچه ب این سن چیز دیگست ....

چراهمیشه شما باید بله چشم بگی 

یکبارهگ شمابرای اون شرط بزار 

آره همیشه بوده دیده ...در حدی که کتک کاری شده جلوش بچم فقط گریه میکرد و میترسید برای همین نمیخام برگ ...

براش اسباب بازی بخر جندتا ،بزار دلش گرم ش ،خاطرات بد براش کمرنگ شه 

میتونی بهش بگی چون همیشه دعوامون میشد تصمیم گرفتیم از هم دور شیم ک تو هم دیگه اذیت نشی و من و تو بتونیم باهپ زندگی کنیم 

همون جیزایی ک دیده رو براش توصیح بده

براش اسباب بازی بخر جندتا ،بزار دلش گرم ش ،خاطرات بد براش کمرنگ شه  میتونی بهش بگی چون همیشه د ...

ببخشید سوال من رو دیدید؟ صفحه ۳

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
براش اسباب بازی بخر جندتا ،بزار دلش گرم ش ،خاطرات بد براش کمرنگ شه  میتونی بهش بگی چون همیشه د ...

خیلی سختم باهاش حرف بزنم همش سرش گرم میکنم با بازی و گوشی ..باردار هستم کلا بهم ریختم....فقط فقط نگران روح روان دخترم هستم نمیخام دیگه هیچ اذیتی بشه 😔

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
2706