2752
2734
عنوان

ولی امروز تولدم بود....💔

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 54 پست

تولدت مبارکککک  

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا پدر مادرت مخالفن

از اول بچگیم.فقط بااین حرف مغزمو شستشو دادن

الانم که20سالم داره میشه 

من حالم خوشه بااین چیزا ولی کوفتم میکنن.نتونستم حتی1بار بهشون حرف دلمو بزنم

بغضم گرفت

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
2731
از اول بچگیم.فقط بااین حرف مغزمو شستشو دادن الانم که20سالم داره میشه  من حالم خوشه بااین چیزا ...

خیلی سخته ادم پدر مادرش درکش نکنن ولی یه راهی پیدا کن با مامانت صمیمی بشی مامان خیلی خوبه من ۶ سالم که بود از دسش دادم الانم ۲۴ سالمه

از اول بچگیم.فقط بااین حرف مغزمو شستشو دادن الانم که20سالم داره میشه  من حالم خوشه بااین چیزا ...

واییی دقیقااا

اصن نمیتونم خود واقعیم باشم چیزایی که میخوام  ابراز کنم انقدر سرکوفت میکنن دیگه خودتم دلت نمیخواد 🙃♥️ ولی ته قلبت میسوزه همیشه یه یه چیزی

2706