2752
2734
عنوان

ولی امروز تولدم بود....💔

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واییی دقیقااا اصن نمیتونم خود واقعیم باشم چیزایی که میخوام  ابراز کنم انقدر سرکوفت میکنن دیگه ...

😞😞💔 آره دقیقا.هعی

بجا خوشحالی تو روز تولدم باید بشینم یه نقشه بکشم تادوستمو دس به سرکنم. دلمم نمیاد توذوقش بزنم.همیشه برام چیزای خوبی میگیره از طرفیم دلم نمیاد بندازمش توزحمت وخرج

دلم گرفت

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
خیلی سخته ادم پدر مادرش درکش نکنن ولی یه راهی پیدا کن با مامانت صمیمی بشی مامان خیلی خوبه من ۶ سالم ...

میخوام بغلش کنم میگه نیا خیلی گرمی بدنت گرمه. میخوره توذوقم ناراحت میشم.من مادرخودمو بغل نکنم برم مادر کیوبغل کنم 😞😞💔 منم ادمم دل دارم دلم میخواست بهم محبت کنن.محبت تنها براوردن نیاز جسمی نیس مثل خورد وپوشاک و.. دخترا نیاز به محبت کلامی وعاطفی دارن که به زبون نمیارن. 

دلمم نمیخواد صمیمی شم همینجور راحتم

خدارحمت کنه مادرتونو

خیلی سخته ادم پدر مادرش درکش نکنن ولی یه راهی پیدا کن با مامانت صمیمی بشی مامان خیلی خوبه من ۶ سالم ...

بله سخته

کاریشم نمیشه کردمتاسفانه. باید بسازیم منم این همه مدت ساختم

بگو مثلا میخواییم بریم مسافرت نیستیم یا..؟

میفهمه خودشم عمد اونروز

مسدودش کنم میفهمه

زنگ بزنه جواب ندم بازم

آدم بمیره بهتره بخدا هوف