2752
2734
عنوان

چقدر سن ازدواج اومده پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1722 بازدید | 128 پست
شما هم وقتی رصایت نداری بیخود جو نده اینجا!!!! درصد معدودی تو سن کم رضایت دارن اونم جون از زندگی چی ...

آفرین دقیقا چون چیزی درباره استقلال پیشرفت نمیدونن واگرنه بنظرم امکان نداره کسی این چیزارو درک کنه و دنبال شوهرکردن باشه و بخواد خونه داری کنه

شوهرنمیدن بخدااااااا شوهرمیکنند

نمیشه عزیزم 

اینا بهونس 

الان اگه همون دختر میگفت مامان من میخام یه هفته با دوستای همجنسم برم شمال مادره با تانک از رو بچه رد میشد و اجازه نمیداد 

چطور تو یه همچین مسئله ای میتونن جلو دخترشونو بگیرن ولی تو انتخاب بزرگی مثل ازدواج نمیتونن؟

خود خانواده هم کم و بیش دوس داره بچه رو از سرشون باز کنن

حالا یا میترسن بعد ابروشون بره 

یا هم تو خرج و مخارجش موندن 

البته منظورم زیر ۱۵ سال هست

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به تو ربط نداره ترشیده

من بچم ازت بزرگتره 🤣 متوهم جان شرایطت حسودی نداره که فکر میکنی از حسادت برات کامنت گذاشتم هر چند مقصر نیستی درکت همینقدره

یه تشابه اسمیه نسبتی با رضا گلزار ندارم مرسی اه
2731

اصلا بیاین فرض کنیم یک نفر زود ازدواج کرده و خوشبختترین زن عالم هم شده باز هم این خانوم یه مقطعی از زندگیش رو زندگی نکرده.نوجوونی رو کلا رد کرده تو پروسه رشدش.از کودکی پرت شده تو دوران بزرگسالی.این موضوع تبعاتشو بعدها تو روحیه خانوم و تو تربیت فرزندش خودشو نشون میده.زنی که هیچوقت نوجوون نبوده چجوری میخواد نوجوونشو درک کنه؟؟

به تو ربط نداره ترشیده

ب قول یکی از دوستان ک اینجا گفتن معمولا با فرهنگ پایین زود ازدواج میکنن ادمای بشدت شوهری و شوهرکردن رو بژرگترین دستاورد میدونن

با همین ی کلمه ترشیده ک گفتی مشخص شد ...

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
شما هم وقتی رصایت نداری بیخود جو نده اینجا!!!! درصد معدودی تو سن کم رضایت دارن اونم جون از زندگی چی ...

پوخ یه

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍

مامانم میگفت تو زمان ما اگه دختر بالای ۱۵ سالش باشه و ازدواج نکنه دیگه آبروش رفته و زشته

ولی مامانم و خاله هام همه بالای ۲۴ ازدواج کردن

خاله کوچیکمم که الان ۳۴ سالشه تو ۳۰ سالگی ازدواج کرد

کاربری دست دونفره
پوخ یه

به به 

پس مشخص شد ازکدوم دسته ایی!!!!

فقط شوهر دیگه واست مهم نیست احمق باشه شوهرت ..بیپول باشه....کتک زن باشه....

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
اصلا بیاین فرض کنیم یک نفر زود ازدواج کرده و خوشبختترین زن عالم هم شده باز هم این خانوم یه مقطعی از ...

کاملا درسته ازدواج در سن پایین درهایی به سوی فقر و طلاقه

بلندپرواز باش اسمان به کسی تعلق ندارد.
2706