2752
2734
عنوان

چقدر سن ازدواج اومده پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1722 بازدید | 128 پست
زندگی بقیس شما میتونی دیر ازدواج کنی 

وقتی یه عرفی تو جامعه رواج پیدا کنه شما ناچاری ازش پیروی کنی 

مثلا تامین جهیزیه قانونا با مرد هست 

ولی چون عرف شده خانواده دختر بگیره واسه همین الان دخترا جهیزیه رو تامین میکنن و حتی در صورت کم و کسری حرفم میشنون 

دوما اگه بنا باشه از جمله به ما چه ربطی داره استفادا کنیم خب قاعدتا شما باید این جمله رو به خودت میگفتی و از تاپیک رد میشدی 

اینکه وارد تاپیک شدی یعنی موضوع چیزیه که به همه ربط داره.

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
زیر ۲۵ اشتباه محض ولی بازم به بلوغ فکری و مسئولیت پذیری و مستقل بودن ربط داره

اصلا طرف باید جوونی کنه درس بخونه من نمیدونم این چه دیدگاه کالا مانندی که بعضی ها به دختر دارن متاسفانه الان هم جنس های خودمون هم این دیدگاه رو دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونوقت من ۲۱ سالمه میگم زوده هنوز😐🤲 البته که هنوز زوده برام از نظر خودم

معلومه که زوده برو روی ابعاد مختلف زندگیت سرمایه گذاری کن و پیشرفت کن

بلندپرواز باش اسمان به کسی تعلق ندارد.
من خودم دخترم ۷ سالشه میگم بشه ۱۵   زود عروسش میکنم   🤗😂😂😂😂✋🏻 دوره ای نیییس  تا ...

اصلا از یه خانم به سن شما این طرز فکر رو انتظار نداشتم!

۱۵ سالگی چی میفهمه آخه؟؟؟ چرا باید ۱۵ سالگی ازدواج کنه؟؟؟

اگه بشه ۲۰،۲۵ ساله و درس خونده باشه و به استقلال رسیده باشه و از همه مهمتر به بلوغ فکری رسیده باشه و پخته تر رفتار کنه و انتخاب کنه، چه اشکالی داره ازدواج کنه؟؟؟؟ که بخواد وقتی یه بچه ۱۵ ساله هست ازدواج کنه؟؟

2731
کسایی کع در سن پایین ازدواج میکنن اکثرا افرادی شکست خورده میشن  بنظرم یک زن اول باید روی پی ...

صد در صد 

منظورم این بود که سن ازدواج ربطی به مجازی نداره 

علتش یسری چیزای دیگن 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
بذار به سی برسی بعد ابراز رضایت کن

به تو ربط نداره

ترشیده

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍
درست میگی ولی خب بعضیا تا ۲۵ نمیتونن ثبر کنن من میگم دیگ نهایت تا ۱۸ باید صبر کرد فهمید چی ب چیه

آره دقیقا

نهایتا تا ۲۰ دیگه لا اقل صبر کنن

انگار شوهر قحطیه

حالا کاش با آدم حسابی هم ازدواج میکردن

با یکی که سن باباشو داره ازدواج میکنه بعد میگه عاشقش شدم

نمونه اش تو  سریال شربت زغال اخته هست

کاربری دست دونفره
کسایی کع در سن پایین ازدواج میکنن اکثرا افرادی شکست خورده میشن  بنظرم یک زن اول باید روی پی ...

اره واقعا 

به عنوان یه مادر خیلی دوست دارم پسر و دخترم اول شغل خوبی داشته باشن و جایگاه اجتماعی خوبی داشته باشن

بعد به فکر ازدواج باشن

2706