2737
2739
دانشجو قبوله

عزیزم مامانم ۲۵ روزه خونریزی شدید داره و کم خونی شدید ۵ ماه پیش براش ۳ کیسه خون زدن ولی الان خونریزی شدید داره دکتر رفته چنجا باید رحمشو در بیاره ولی شکمش بخاطر سزارین ۴ بار باز شده دکترا انجام نمیدن الان فقط میخاد خونریزیش بند بیاد هیچکسم دارو نداده بهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مامانم ۲۵ روزه خونریزی شدید داره و کم خونی شدید ۵ ماه پیش براش ۳ کیسه خون زدن ولی الان خونریزی ...

خونریزیشون درد داره مثل پریود ؟

بدنشون ورم داره و انگار پف هست؟

کم خونی مغز استخوان دارن یا ...در چه مرحله ای هستن؟

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
2742
عزیزم مامانم ۲۵ روزه خونریزی شدید داره و کم خونی شدید ۵ ماه پیش براش ۳ کیسه خون زدن ولی الان خونریزی ...

مینور یا ما ور نیستن ؟

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
خونریزیشون درد داره مثل پریود ؟ بدنشون ورم داره و انگار پف هست؟ کم خونی مغز استخوان دارن یا ...در ...

کم خونی فقر آهن دارن 

خونریزیش مث درد زایمان یکم میگیره یکم ارومه

سونو داده رحمش یکم بزرگ شده و فیبروم داره

کم خونی فقر آهن دارن  خونریزیش مث درد زایمان یکم میگیره یکم ارومه سونو داده رحمش یکم بزرگ شده ...

برای این باید زیر نظر دکتر دارو مصرف کنه یا اگر حاد تر شد عمل کنه ....

ولی یک راهکار دارم که علمی نیست ولی خاله ام همین مشکل داشت خوب شد 

2740
2706