2733
2734

بد بودم. الان یطوری شد خوب شدم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
نی نی سایتی ها رو دست کم گرفتی😆 خدا نگهش داره برات😁

من خودم بعضی وقتا زنگ میزنه نمی‌شناسمش... بابا چجورییییی🗿

هعب... مثلا مرسی

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گذشته که تموم شد  ولی خداییش حق دارین

آره تموم شده ولی چیزهایی توش بوده که تا آینده باهات هستش و خیلی آزارت میده

آقا هستم    میگه که زنده بودن رو همه مفت خریدیم بهم بگو مردن رو چند میشه گرفت                           
دانلود یکی که اسممو تتو کنه

تو دیگه چجورییییی🗿

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

تو خونه تنهام شوهرم با فکو فامیلاش مجردی رفته بیرون

از ساعت پنج نیم صب رفته هنوز برنگشته

انگار ن انگار زنش تو خونه توی یه شهر غریب تنهاس

میدونم که منو نمیخاد فقط دعا کنید مستقل بشم

بدونم ازش جدا بشم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
آره تموم شده ولی چیزهایی توش بوده که تا آینده باهات هستش و خیلی آزارت میده

درک میکنم 

خاصیت زمان اینه که خیلی از درد هارو کمرنگ میکنه شاید برا شما ام جواب داد

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
بیا اینم رل داره...منه بدببخت

عا عا حرف نزنااا

الان یه ساعت دعوا کردم باهاش.... نمیقاممممممم🗿💔

درک میکنم  خاصیت زمان اینه که خیلی از درد هارو کمرنگ میکنه شاید برا شما ام جواب داد

درد خوب میشه فقط جاش میمونه وقتی میبینیش مرور میکنی اون جای درد رو اون اذیت میکنه ربطی به زمان هم نداره تقریبا ۵سال گذشته 

آقا هستم    میگه که زنده بودن رو همه مفت خریدیم بهم بگو مردن رو چند میشه گرفت                           
ن من از ته دل میخندم خدایی ی نمه کسخلم هستم البت

عیجان

خوبه ک

ایشالا همیشه حالت خوب باشه

عرضم ب خدممتون تنها نیستی

منم خیلی ک.سخلم 

ولی واقعا دلیل حال بدمو نمیدونم

حق داشتی بری ولی حق نداری برگردی:)))
2706