2733
2734
عنوان

از رژیم خسته شدم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 58 پست

آفرین عزیزم ولی شش رژیم بدون ورزش اصولی به جای اینکه چربی بسوزونه عضله و گوشت تن آب میکنه و وزن از دست میدید ولی سایر تغییر آنچنان نمیکنه راحت‌ترین ورزش رقص یا پیاده روی ...و بهترین روش لاغری کالری شماری ...من ۳۰ تا کم کردم با کالری شماری و اکثرا هر موقع چیزی هوسم میشد می‌خوردم ولی کالری نمیزاشتم بالا تر حد مجاز بره چطوری که شما میخای بدنت از همه چی محدود کنی این اشتباه چون ول کنی بر میگرده 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تا رها کنم بدتر چاق میشم و شکم میارم

مصرف کربوهیدارت رو کم کنید اوکیه میشه مخصوصا برنج کمش کنید قطعش نکنید چون ریزش مو میگیرید و اینکه نون فقط رژیمی مصرف کنید و اینکه ورزش هوازی رو باید انجام بدید برای چربی سوزی

آقا هستم    میگه که زنده بودن رو همه مفت خریدیم بهم بگو مردن رو چند میشه گرفت                           
وروش هم میکنم تا رها میکنم بدتر چاق میشم

چون ریشه چاقیتون درمان نمیشه

رژیم باید اصولی باشه بابد اشتهاتون کم بشه نه اینکه هوش غذاخوردن بکنین وبه زور جلوش وایسین اینجوری ادم یه روزی ناامید میشه رژیمو میذاره کنار

شما دچار سردی سیستم گوارشی شدین وبلغم این ناحیه بالاست

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
2706