2733
2734
عنوان

هر وقت میرم خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه حرف زیبایی  چه امضای قشنگی …..

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731
من برادر دارم ولی وقتی میرم اونجا جونشم برا بچم میده 

والا منم وقتی مجرد بودم و خواهرم میومد انگتر دنیا رو بهم داده بودن مثل پروانه دور خواهرزاده ام میگشتم 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

خودت میگی شیطونی میکنه بچت مادرتو میخوای ببینی مادرتو دعوت کن نهار ببر پارک نزدیک خونشون هم بچت بازی کنه هم  شما همو ببینید

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

ببینید یکی بچه دار میشه بقیه نباید تاوان بدن بعدم هیشکی شرایط کسی رو درک نمیکنه مثلا منم میگرن دارم مشکل اعصاب ندارم تحمل بچه هارو ندارم .... وحالم بد میشه واقعا عزیزم خواهرت بد گفته ولی توام درکش کن 

ناراحت نباش،این موضوع همه جا هست.

خواهرهای من هر روز با بچه هاشون خونه مادرم هستند وهر روز دعوا دارند.

میگیم خب نرید ،میگن تو خونه سخته بچه داری.

میگم حالا که سخته بچه را بزار خونه مامان خودت برو پی زندگیت ، تا اینقدر بحث پیش نیاد

بازم میگن نه مگه میشه از کنار بچمون بریم.

من جایی ببینم بی احترامی بکنند خیلی کم میرم .

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
مامانم بهش تذکر جدی داده اما خیلی پرو از این ده هشتادیاس که احترام حالیش نیست

پس بیخیال بهش توجه نکن ، اونجا خونه پدرو مادر شماهم هست

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

لابد خیلی می‌رید  .هفته ای یه بار برو ببین چقدر تحویلت میگیرن .خواهر من صبح به صبح انگار کارت میزد در خونمون .

بابا یکم بشین خونتون .سرتونو یه جوری مشغول کنید .برید پارک ،تو خونه با بچه ها کار کن .اصلا متوجه نبود .بعد غروب شوهرش میومد شام می‌خوردن ،گاهی می‌خوابیدن ،گاهی میرفتن خونشون .

منکه حرص می‌خوردم .خودش گاهی با مامانم آبش تو یه جوب نمی‌رفت و دعوا داشتن ولی باز میومد 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706