2752
2734
عنوان

مامانم همه جا رو میگرده حتی سطل زباله رو 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 25 پست
نه هیچ کاری هم نمیکنم کلا عادتشه 

ی مدت با شوخی مسخره کن طوری ک بهش برنخوره 

و از طرفی حرفتم زدی 

کم کم درست میشه 

من جواب گرفتم

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی مدت با شوخی مسخره کن طوری ک بهش برنخوره  و از طرفی حرفتم زدی  کم کم درست میشه  م ...

یه تیکه طلا خریدم برای روز مبادا چون چندبار ب بی پولی خوردم خانوادم گفتن بماچه ، رفته گشته اونم پیدا کرده

خودت وقتی که مامانت از بیرون میاد زودی بهش بگو که چی خوردی که نخواد سطل زباله روبگرده

سخنی از حسین پناهی:میگن خداجای حق نشسته خدایامیشه ازجای حق بلند شی اجازه بدی خودش سرجاش بشینه
2731
یه تیکه طلا خریدم برای روز مبادا چون چندبار ب بی پولی خوردم خانوادم گفتن بماچه ، رفته گشته اونم پیدا ...

اگ طلا بخری مگ ازت میگیرن؟

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
خب حتما یه چیزی دیده ازتون که مشکوک شده 

حتما؟

عزیزم شکاک متوهم بود  واحدمو عوض کردم راحت زندگیمو دیگه میکنم 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
اها ادرستو نداره یعنی🤣

نه تو یه اپارتمانیم 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/