2733
2734

مخصوصا مادربزرگم خیلی بین نوه ها فرق می‌زاره اما از طرفیم عاشق پدربزرگمم نمی‌دونم چیکار کنم واقعا از مادربزرگم متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من با فامیل پدری کلا قطع ارتباطم 😂 پدربزرگم رو خدا رحمتش کنه خیلی ساله فوت کرده 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
2738
قطع کردیم راحت شدیم😁

آخه من به پدربزرگم خیلی وابسته ام اونم همینطور همش زنگ میزنه میگه بیا ببینمت ولی وقتی اونو میبینم حالم ازش بهم میخوره از بچگی فقط منو اذیت کرده و میکنه

مادر بزرگ منم همین بود مارو دوست نداشت بچه های عموم دوست داشت چون اونا پولدار بودن . یادم ی بار سرم شکست خون کل صورتم برداشته بود مادربزرگم ی کلمه نگفت چی شده بی تفاوت نگام کرد انگار ن انگار من آدمم.  وقتی مرد هیچکس براش ناراحت نبود حتی همون نوه هاش که دوسش داشت تو ختمش میگفتن میخندیدن . نمیدونم چقدر بی رحم هستن بعضی ها

2706