2733
2734

فعلا استراحت خودتو تا یکی دوساعت دیگه چک کن زیاد شد برو بیمارستان

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

سلام لکه بود یا ترشح؟؟

آخه من تو هفته 7 ترشح قهوه ای داشتم

من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی میترسم شوهرمم نیس    

انشالله که چیزی نیست استراحت کن 

من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        
ترشح قهوه ای ولی خیلی کم

منم همینطور بودم تو 7 هفته رفتم دسشویی ببخشید اومدم با دستمال خودمو خشک کنم ترشح قهوه ای اومد منم مثل تو شوهرم خونه نبود تنها بودم کلی ترسیدم اومدم دراز کشیدم دوباره رفتم دسشویی دیدم نیومد بعد یک ساعت همش میرفتم ببینم میاد یا نه دیدم نمیاد پاشدم خونرو تمیز کردم رفتم دیدم بیشتر شد کلی ترشح قهوه ای اومد بعد دیگه همش استراحت کردم دیگه نیومد به شوهرم گفتم شیاف پروژسترون خرید دوتا گذاشتم 

ببین من سر موعدی که هر ماه پریود میشدم این ترشح رو دیدم توهم حساب کن ببین الان مثلا موعدت نبوده؟ چون میگن اون موقع طبیعیه کلا ترشح قهوه ای اوایل بارداری نگران کننده نیست

وای ممنون یکم خیالم راحت شد 

قربونت خیلی نگران نباش من اون موقع اینقد ترسیده بودم کلی مطلب راجبش خوندم همه جا نوشته بود ترشح قهوه ای مشکلی نداره حتی بعدش که رفتم پیش دکترم گفتم گفت لکه بود یا ترشح گفتم ترشح گفت مشکلی نداره اگه لکه بود میفرستادم سونو

شیاف پروژسترون بزار فک کنم روزی ئکی باید بزاری من دوبار گذاشتم میگن ضرری نداره جای بچرو سفت میکنه ولی تا دو سه روز همش دراز بکش استراحت کن انشالله نی نی تو سالم بغل کنی عزیزم

2706