2733
2734
عنوان

بلیط کاخ نیاوران با تخفیف

| مشاهده متن کامل بحث + 2116 بازدید | 107 پست
ما یه همسایه داشتیم اسیر بود ت جنگ میگفت ما رو میذاشتن ت چاه دستشویی تا شکنجه شیم بدبخت عقیم شد از ش ...

خدا اجرشو میده 

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
توضیح نشانه ی ضعفه  همه چی واضحه شما نیاز نیست زحمت بکشی

والا هموطن بودن با شماضعف ماست😂😂

کمتر جملاتتو از اینستا کپی کن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا هموطن بودن با شماضعف ماست😂😂 کمتر جملاتتو از اینستا کپی کن

مطلب حق از هرجا باشه ما استفاده میکنیم دشواری نداریم😉

باشه 

حالا شما هرچی دلت میخواد بگو مهم نیس تو این تاپیک استارتر به همه فهموند اصلتون چیه  

دست خودتونم نیست دیگه به هرحال ادمی که شکمش  از پول یامفت بیت المال پر بشه انتظار بیشتر ازش نمیره

موفق باشید که البته هستینم با این سهمیه ها😂🤣🤣

اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم،                                       تو روزی به من بازخواهی گشت.
2731
مطلب حق از هرجا باشه ما استفاده میکنیم دشواری نداریم😉 باشه  حالا شما هرچی دلت میخواد بگو مهم ...

😂😂اخی اشکال نداره حرص بخور بیشتررررر

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
😂😂اخی اشکال نداره حرص بخور بیشتررررر

حالا که تو فشاری شدی هم تیمیت حقیقتتونو به همه نشون داده😂

هی میخوای ماله بکشی ولی خب فایده نداشت😂

اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم،                                       تو روزی به من بازخواهی گشت.
حوصله دارید ها اینجا مطرح میکنید زنگ بزنید از کاخ بپرسید!

به نظر من هم بهتره با این عنوان اینجا مطرح نشه

چون این جور به نظر می‌رسد که قصد سوء استفاده از موقعیت دارن و تاپیک دچار اختلاف میشه 

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
حالا که تو فشاری شدی هم تیمیت حقیقتتونو به همه نشون داده😂 هی میخوای ماله بکشی ولی خب فایده نداشت😂

نه والا تو داری حرص میخوری

فشار بخوررررررر😘

والا هموطن بودن با شماضعف ماست😂😂 کمتر جملاتتو از اینستا کپی کن

شمام کمتر از کانالای ایتا

عبارات کپی کنین 

کمی دلی صحبت کنین و جوابی از روی حقیقت 

اینطور صحبت کردن با میشه بیشتر از شما دور شن 

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
شمام کمتر از کانالای ایتا عبارات کپی کنین  کمی دلی صحبت کنین و جوابی از روی حقیقت  اینط ...

من ایتا ندارم

خب دور شن چی کار کنم 

طرف اینقدر شعورش نمی رسه یه فرقی که باید بین کسی که واسه مملکتش رفته جنگ با کسی که زیر لحاف خوابیده باید باشه

نزدیکی همچین ادمی میخوام چی کار؟؟؟؟

آغا من رو نخورید ولی اونی هم که بابای معتاد داره تو زندگی خیلی زجر کشیده

خب خودش به بچه هاش اسیب زده فقط اسیب بوده هیچ بازخورد مثبتی نداشته هیچ کمکی هم به جامعه نکرده 

ولی اینها به خاطر ما رفتن که البته الان خانواده هاشون سواستفاده میکنن از سهمیه 

من ایتا ندارم خب دور شن چی کار کنم  طرف اینقدر شعورش نمی رسه یه فرقی که باید بین کسی که واسه ...

خود ائمه هم میگن ما باید بقیه رو دوستدار اهل بیت کنیم با خوش برخوردی به سمت دین بکشونیمشون نه که بیشتر متنفرشون کنیم از قشر مذهبی 

خود ائمه هم میگن ما باید بقیه رو دوستدار اهل بیت کنیم با خوش برخوردی به سمت دین بکشونیمشون نه که بیش ...

شما یه چیز یاد گرفتیااا

طرف داره توهین میکنه خوش برخوردم باهاش باشم 

بعدهم الان بحث مذهب نیست بحث جانبازی و دفاع از وطنه

2706