2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یاد اون زنه افتادم که به مدیر میگفت خیلی با استعادم ولی هیچی به هیچی😂

منم😂😂

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2740

کسی میدونه کارنامه سنجش چ ساعتی میاد 

دیگههههه دارم ردددد میدم از بس سایتو چک کردددم

🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙سفر باید...کمی آزاد و بی‌پروا، کمی ساکت، کمی تنها‌...میان کوه، جنگل، دشت یا صحرا. از اینجا دورتر، آسوده‌تر، آرام‌تر شاید، سفر باید‌...🌙🌙🌙�🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙تو دلیل 💚 ریشه‌می تو خاک این کویر........!🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙یه فکت روانشناسی هست که میگه :« خنده های کسی که دوسش داری برات مسریه، یعنی وقتی اون میخنده تو هم از خنده ی اون میخندی» و این قشنگ ترین چیز در مورد خندیدن با کسایی که دوسشون داریمه..! 🫀

چون قلمچی فقط فاز میده تراز بالا میتونی بیاری همش تبلیغه .گزینه دو خیلی بهتره

قلمچی انقدر سخت تر از کنکو میده ک هم روانیت کنه هم اعتماد بنفستو کور کنه نتونی نهایی نمره بیاری

من خودم بزرگترین اشتباهم ثبت نام در قلمچی بود ک فقط تبلیغای الکی میکرد

من خیلی رتبه ها خوب و دیدم ک گزینه دو بودن و اصلا قلمچی نمیرفتن

تو هیچ قاونون و کتاب کنکوری نوشته نشده که فقط با ۱۲ ساعت درس خودن موفق میشی  کیفیت مهمه نه کمی ...

کمتر بخونم بیشتر گند میزنم که این قد میخونم اینم ،فرض کن کمتر بخونم دیگه قلمچی درصد منفی میدم😩

کارنامه ؟؟؟ چ کارنامه ای؟

کارنامه ازمون جامع سنجش 

🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙سفر باید...کمی آزاد و بی‌پروا، کمی ساکت، کمی تنها‌...میان کوه، جنگل، دشت یا صحرا. از اینجا دورتر، آسوده‌تر، آرام‌تر شاید، سفر باید‌...🌙🌙🌙�🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙تو دلیل 💚 ریشه‌می تو خاک این کویر........!🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙🌙یه فکت روانشناسی هست که میگه :« خنده های کسی که دوسش داری برات مسریه، یعنی وقتی اون میخنده تو هم از خنده ی اون میخندی» و این قشنگ ترین چیز در مورد خندیدن با کسایی که دوسشون داریمه..! 🫀
کمتر بخونم بیشتر گند میزنم که این قد میخونم اینم ،فرض کن کمتر بخونم دیگه قلمچی درصد منفی میدم😩

قلمچی نزن

گزینه دو و ماز بزن

دقیق تحلیل کن حتما

من پارسال اوایل دور هرز میزدم قشنگ مثل تو ۱۲ ساعت میخوندم هیچی بلد نبودم فقط توهم بلد بودن میزدم 

بعدش ساعت مطالعه مو طبق توانایی تنظیم کردم و با دقت خوندم لازم نیست همه جای کتابو بخونی چون حتی رتبه برتر هم همه جای کتابو بلد نیستن اونا فقط رو نقطه قوتاشون زیاد کار میکنن و ضعفا رو بعدش پوشش میدن 

و هیچ کدوم ربطی به ساعت بالای مطالعه نداره 

نمیگم اصلاً تاثیر نداره ولی خب از کیفیت مهم تر نیست...

2706