2733
2734
عنوان

سر بعضی گناهان خیلی عذاب وجدان دارم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 35 پست
والا من دارم تغییر جنسیت میدم اکر گناه بخوام حساب کنم همه روزایی ک دخترا پیشم با لباس باز گشتن من گن ...

تغییر جنسیت اگه دکتر بگه گناه نیست

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ببین حس گناه خودش عامل تخریب عزت نفسه ی کاری کردی ک به قول خودت نادرست بوده دیگ تکرارش نکن چ ...

درسته اینم شدید باشه درست نیست از اون ور بوم بیفتی 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تغییر جنسیت اگه دکتر بگه گناه نیست

دکتر گفته ولی خب با دیدگاه شما من گناهکارم دیگ

چو اون تایم هم گرایشاتم پسرانه بوده ولی بین دخترا بودم

ولی چون من ۹ سال قانون جذب و عزت نفس کار کردم میدونم حس گناه چ حس خطرناکیه پس هیچ وقت سمتش نمیرم

فقط وقتی می‌بینم اشتباه کردم سعی میکنم دیگ تکرارش نکنم همین

بله میدونم گناهه من فیلمای عاشقانه میبینم که از این صحنه ها ممکنه داشته باشند بعد فرداش عذاب وجدان م ...

اون پستی که براتون گذاشتم بخونید ببینید با دست کشیدن از یک لذت عکس دیدن به چه مقامی رسیدن

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2731
از علامه محمد تقی جعفری می پرسند چی شد که به این کمالات رسیدی ؟! ایشان در جواب خاطره ای از دوران طلب ...

نمیدونم عشق من به خدا و اهل بیت چگونه هست 

دکتر گفته ولی خب با دیدگاه شما من گناهکارم دیگ چو اون تایم هم گرایشاتم پسرانه بوده ولی بین دخترا ...

من درمورد کسی قضاوت نمیکنم هر کدام از ما گناه داریم و میتونیم توبه کنیم تغییر جنسیت اگر دکتر بگه حلال هست