2733
2739
عنوان

دلم‌ عمیقا. باخت

118 بازدید | 11 پست

باالتماس‌ اومد‌

عشق‌ وحالشو‌کرد‌

هی‌سرد‌شد‌ وگذشتمو‌ توسرم‌زد‌

اینقد التماسش‌ کردم‌ 

🙃

روزی‌ که‌ دلم‌ شکست مُردم‌.                            اما‌ الان‌ از بس شکسته دیگر خون ریزی داخلی میکندو برای خود میگریدو به آدم ها بیشتر از دوبار اعتماد میکند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هالا کجاست؟

همینجاها 

روزی‌ که‌ دلم‌ شکست مُردم‌.                            اما‌ الان‌ از بس شکسته دیگر خون ریزی داخلی میکندو برای خود میگریدو به آدم ها بیشتر از دوبار اعتماد میکند  

کسی رو التماس کنی. خودش تا خدا بالا می بره و میگه من چه آدم بزرگی هستم

هیچ وقت التماس هیچکس نکنین 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
کسی رو التماس کنی. خودش تا خدا بالا می بره و میگه من چه آدم بزرگی هستم هیچ وقت التماس هیچکس نکنی ...

دوستش‌دارم‌ ☹

2738
دوستش‌دارم‌ ☹

بذار در کوزه

همیشه با کسی باش که دوست داشته باشه چون اون مواظب دلت نشکنه. وقتی تو کسی رو دوست داشته باشی باید تاوان دوست داشتن بدی

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
بذار در کوزه همیشه با کسی باش که دوست داشته باشه چون اون مواظب دلت نشکنه. وقتی تو کسی رو دوست داشته ...

اونم‌میگفت‌دوستم‌داره‌

من‌پشت‌گوشی‌گریه‌میکردم‌اون‌میخندید!

منم یه نفر رو دیشب فهمیدم یه عالمه بهم دروغ گفته و با دشمن ترینم دوست شده 🙂

بهم ریختم و خوابم نبرد دلم شکست دلش بشکنه

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
منم یه نفر رو دیشب فهمیدم یه عالمه بهم دروغ گفته و با دشمن ترینم دوست شده 🙂 بهم ریختم و خوابم نبرد ...

😔